אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » אביעד יעיש

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה אביעד יעיש:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 4 שנים. גיל:30. מלמד איך לנגן בגיטרה!.אביעד יעיש מלמד גיטרה בערים הבאות:

בראשון לציון

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 050-4456179t

מורה לגיטרה בראשון לציון בעל ניסיון של 16 שנים בנגינה על הכלי. בעל השכלה תיכונית במגמת המוזיקה בתיכון ק”ש, חולון. בעל השכלה בתחום החינוך המוזיקלי בפקולטה לחינוך מוזיקלי במכללת “לוינסקי” לחינוך.

מורה לגיטרה השולט בנגינת ז’אנר הרוק, הבלוז והמטאל. בעל ידע נרחב בתיאוריה והרמוניה וכן ביכולת לקרוא תווים.

מורה לגיטרה שבשיעורים שם דגש על פיתוח מיומנויות הכלי- פריטות, החזקה וישיבה נכונה, כיוון הכלי- ומעל הכל פיתוח השמיעה המוזיקלית ע”י שימוש בקול (שירה).

השיעורים מותאמים לכל רמה: ממתחילים (0-2 שנות ניסיון בנגינה) ועד מתקדמים (שנתיים ניסיון ומעלה)

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"הדבר היחיד שחסר לי זה גיטרה שחורה."

ריאנה
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בראשון לציון, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בראשון לציון ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באביעד יעיש, מורה לגיטרה בראשון לציון, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בראשון לציון באתר ובמידה ולא תסתדרו עם אביעד יעיש אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בראשון לציון מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

מקום פנוי לפרסומת