אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » אבי ספיר

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה אבי ספיר:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית, חשמלית ובס, עם נסיון של 11 שנים. גיל:37. מורה מנוסה לגיטרה מחולון.אבי ספיר מלמד גיטרה בערים הבאות:

בחולון

מחיר שיעור: 150 ₪

טלפון: 054-4561281t

מורה לגיטרה מחולון , טלפון : 0544561281.

נסיון רב בלימוד סודות הגיטרה הנגינה ועמידה מול קהל.

שיעורים מהנים מותאמים אישית לכל תלמיד, בשיעורים הראשונים התלמיד והמורה בונים תוכנית משותפת בהתאם למוזיקה שהתלמיד אוהב, הרבה פעמים התוכנית משתנה ככל שהתלמיד מנגן יותר טוב ורואה את הגיטרה בצורה שונה אבל זוהי דרך טובה להתקדמות ולהצבת יעדים.

אני עוזר לתלמיד להגיע לתוכן איכותי ברשת, הרשת מפוצצת במדריכים סרטונים ושיעורים, ללא הדרכה נכונה קל ללכת לאיבוד,
המחשב הוא חלק בילתי נפרד מישעורי הגיטרה, אני מסביר איך לחפש אקורדים ושיעורים מאתרים, איך אפשר להשתמש בכלים שזמינים לכולם כדי ללמוד ולהשתפר לבד.

השיעורים הם דינמיים ומשתנים,
אני משתדל שיכללו מנגינות מוכרות ושירים שבאופנה ומושמעים ברדיו, אין דבר יותר נחמד ממי שיודע לשלוף את הגיטרה ולנגן מה שכולם רוצים לשמוע.

הרבה פעמים הורי התלמיד התקשרו אלי והעידו שהביטחון העצמי והמעמד החברתי של התלמיד השתפרו בזכות השיעורי גיטרה.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"יש לי בית וגיטרה, יש לי שיר שכל הארץ שרה"

מיקי גבריאלוב
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בחולון, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בחולון ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באבי ספיר, מורה לגיטרה בחולון, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בחולון באתר ובמידה ולא תסתדרו עם אבי ספיר אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בחולון מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

מקום פנוי לפרסומת