אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » אבנר קלימן

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה אבנר קלימן:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית, חשמלית ובס, עם נסיון של 20 שנים. גיל:63. מורה יסודי, בעל ניסיון, ואדם נחמד.אבנר קלימן מלמד גיטרה בערים הבאות:

בבית שמש בגדרה בגן יבנה בקריית גת בקריית מלאכי

מחיר שיעור: 90 ₪

טלפון: 054-6689774t

התחלתי את הקריירה כנגן בלהקה צבאית שם רכשתי ניסיון עם מיטב הנגנים והמוזיקאים המובילים באותה תקופה. עם שחרורי התחלתי לעבוד עם אמנים ידועים (שלמה ארצי, חנן יובל, שמוליק קראוס, גלי עטרי ועוד), לנגן במחזות זמר, תאטרון, ותכניות טלוויזיה.

אני מאמין שכל אחד יכול לנגן. המפתח הוא בהצבת המטרות וההנאה מהתהליך. כמי שלימד מאות תלמידים (כמה מהם היום מוזיקאים מקצועיים) אני יודע שגישה אחת לכולם היא מתכון לכישלון. לכל תלמיד אופי/רקע/כשרון/מוטיבציה שונה שמצריך התאמה זהירה ורגישות כדי לספק את הדבר הנפלא הזה: נגינה בגיטרה.

אני כרגע מתגורר בקיבוץ באזור קרית גת. אשמח לבוא לכל מקום ולכל תלמיד אבל המחיר כמובן יהיה תלוי במרחק, מספר התלמידים, תדירות השעורים וכו

אנא התקשרו ונדבר.

הקישורים ליוטיוב הם מלפני שנים רבות בהם ניגנתי גיטרה בס

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"הלוואי שהיו גיטרות חשמליות בשדות הכתנה בימים ההם... הרבה דברים טובים היו יוצאים משם."

ג’ימי הנדריקס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בבית שמש, בגדרה, בגן יבנה, בקריית גת, בקריית מלאכי, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בבית שמש, בגדרה, בגן יבנה, בקריית גת, בקריית מלאכי ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באבנר קלימן, מורה לגיטרה בבית שמש, בגדרה, בגן יבנה, בקריית גת, בקריית מלאכי, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בבית שמש, בגדרה, בגן יבנה, בקריית גת, בקריית מלאכי באתר ובמידה ולא תסתדרו עם אבנר קלימן אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בבית שמש, בגדרה, בגן יבנה, בקריית גת, בקריית מלאכי מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

מקום פנוי לפרסומת