אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » אוהד ליב רוג’

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה אוהד ליב רוג’:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 5 שנים. גיל:28. מלמד מתחילים ומתקדמים דגש על טכניקה.אוהד ליב רוג’ מלמד גיטרה בערים הבאות:

בירושלים

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 054-7901951t

אני אוהד, מורה לגיטרה כבר 5 שנים, מנגן על גיטרה 13 שנים.
אני מנהל ומפיק להקת רוק.
אני מלמד גיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, ובנוסף לזה שאני מורה לגיטרה אני גם מלמד כתיבת שירים, הלחנה, הפקה מוזיקלית, התנהלות הרכבים והדרכת הרכבים.

בנוסף לעבודתי כמורה לגיטרה אני גם מנגן באולפים, מופיע על במות מאז 2012 ועובד עם אמנים ישראלים.

אני נותן לתלמיד להוביל את החומר שהוא רוצה ללמוד ונותן דגש על טכניקה ואחיזה נכונה של הגיטרה.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אתה חייב לדבוק בזה. לפעמים תתאכזב כל כך שתרצה לוותר על הגיטרה, לפעמים תשנא את הגיטרה. אבל כל זה רק חלק מהלמידה, משום שאם תדבק בזה, בסופו של דבר תבוא על שכרך."

ג’ימי אנדריקס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בירושלים, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בירושלים ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באוהד ליב רוג’, מורה לגיטרה בירושלים, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בירושלים באתר ובמידה ולא תסתדרו עם אוהד ליב רוג’ אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בירושלים מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

מקום פנוי לפרסומת