אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » אופיר ארד

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה אופיר ארד:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 10 שנים. גיל:34. בסיס נכון מאפשר לנגן הכל!.אופיר ארד מלמד גיטרה בערים הבאות:

בגבעת שמואל בגבעתיים בהוד השרון בחולון בכפר-סבא בראשון לציון ברחובות ברמת אביב ברמת-גן בתל אביב

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 052-3769707t

מורה לגיטרה, בעל נסיון מוצלח ורב שנים עם כל הגילאים (גם ילדים). בוגר החוג למוסיקה של אוניברסיטת חיפה. דגש על הקניית בסיס נכון מבחינת טכניקה, קצב, תיאוריה.

לא חייבים ללמוד תווים, אבל למי שתמיד רצה ופחד מזה- לימוד תווים בדרך הדרגתית, קלה, ובדוקה.

בואו ללמוד אצלי איך לנגן נכון מהבסיס, ואיך להכיר את הגיטרה באופן עמוק שיקנה לכם את האפשרות להתפתח לכל סיגנון שתרצו, ואיך להיות מוסיקאים, ולא רק גיטריסטים. גר ברמת גן, מלמד במרכז, בבית התלמיד או בביתי.

אפשרות לשלב גם לימודי עבודה באולפן, הקלטה, עריכה, וכל מה שצריך כדי ליצור ולהקליט את החומרים שלכם.

בין אם אתם רוצים לנגן ג’אז, בלוז, מוסיקה קלאסית, רוק, או סתם לדעת לנגן שירים מסביב למדורה, הכל מתחיל מבסיס נכון.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"למלאכים היו גיטרות עוד לפני שהיו להם כנפיים."

מיט לוף
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בגבעת שמואל, בגבעתיים, בהוד השרון, בחולון, בכפר-סבא, בראשון לציון, ברחובות, ברמת אביב, ברמת-גן, בתל אביב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בגבעת שמואל, בגבעתיים, בהוד השרון, בחולון, בכפר-סבא, בראשון לציון, ברחובות, ברמת אביב, ברמת-גן, בתל אביב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באופיר ארד, מורה לגיטרה בגבעת שמואל, בגבעתיים, בהוד השרון, בחולון, בכפר-סבא, בראשון לציון, ברחובות, ברמת אביב, ברמת-גן, בתל אביב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בגבעת שמואל, בגבעתיים, בהוד השרון, בחולון, בכפר-סבא, בראשון לציון, ברחובות, ברמת אביב, ברמת-גן, בתל אביב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם אופיר ארד אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בגבעת שמואל, בגבעתיים, בהוד השרון, בחולון, בכפר-סבא, בראשון לציון, ברחובות, ברמת אביב, ברמת-גן, בתל אביב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

רוצה ללמוד גיטרה בתל-אביב?

אלון גרוזוב

מורה לגיטרה