אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » אופיר כהן

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה אופיר כהן:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 7 שנים. גיל:26. גם למנוסים שמחפשים קפיצת מדרגה.אופיר כהן מלמד גיטרה בערים הבאות:

בחדרה בעמק חפר

מחיר שיעור: 80 ₪

טלפון: 054-9245563t

מורה לגיטרה חשמלית/אקוסטית בחדרה.

מלמד מגוון סגנונות מוזיקליים וטכניקות שיהפכו אותך לגיטריסט ורסטילי באמת! דגש חזק על תיאוריה, שמיעה ואילתור. שיעורים מאורגנים ומסודרים ביחס אישי שמבטיח את כל התנאים להצלחה ולהתקדמות על הכלי הנפלא שכולנו אוהבים.

דגש על: טכניקה במפרט, נגינה באצבעות, שליטה במודוסים ובסולמות, בניית אקורדים, בניית תפקידי גיטרה לליווי שיר בצורה מעניינת, שליטה בקטעי גיטרה מובילה ועוד!

מורה לגיטרה בחדרה.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"למלאכים היו גיטרות עוד לפני שהיו להם כנפיים."

מיט לוף
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בחדרה, בעמק חפר, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בחדרה, בעמק חפר ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באופיר כהן, מורה לגיטרה בחדרה, בעמק חפר, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בחדרה, בעמק חפר באתר ובמידה ולא תסתדרו עם אופיר כהן אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בחדרה, בעמק חפר מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

מקום פנוי לפרסומת