אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » אוראל יפרח

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה אוראל יפרח:

לנגן בגיטרה למשפחה, לעצמכם ולחברים. משמח ומהנה. לימוד מהיר!אוראל יפרח מלמד גיטרה בערים הבאות:

בגן שומרון בחריש בכרכור במענית בפרדס-חנה

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 050-7148933t

לנגן בגיטרה למשפחה, לעצמכם ולחברים, מאפשר הנאה גדולה, שקט ושמחה.

ללמוד לנגן בכיף, בקלות ובמהירות את השירים האהובים עליכם.

בין אם אתם מתחילים ובין אם אתם נגנים מתקדמים שרוצים להגיע לרמה גבוהה יותר של נגינה על הגיטרה, בשיעורי הגיטרה תוכלו ללמוד לנגן את השירים האהובים עליכם וגם לנגן מגוון רחב של סוגי מוזיקה כמו: רוק, בלוז, ג’אז, קלאסי, אתני, ועוד.. תוכלו ללמוד לאלתר ולכתוב שירים בעצמכם.
יהיה לכם את הבטחון להוציא את הגיטרה בכל אירוע משפחתי, או סתם בישיבה על החוף עם חברים ולנגן מה שאתם רוצים.

קצת על עצמי, שמי אוראל, אני מורה מקצועי כבר 11 שנים, יש לי ניסיון רב בלימוד גיטרה לילדים ומבוגרים, יש לי ניסיון בהוראה בבתי ספר יסודיים ותיכוניים, מרכזי מוזיקה וכמובן בשיעורים פרטיים.

כל אחד יכול לנגן
בשיעורים יש יחס אישי והקשבה לכל תלמיד ואני מדריך אתכם צעד אחר צעד עד להגעת המטרה שלכם. תוכלו ללמוד איך לנגן בלהקה ותוכלו ללמוד איך להקליט דיסק משלכם וגם איך למצוא שירים בעצמכם מקריאה ומשמיעה.

לפרטים נוספים:

אוראל 0507148933

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"הסאונד שאתם שומעים הוא מהגיטרה שלי שקוראים לה לוסיל. אני מטורף על לוסיל."

בי.בי קינג
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בגן שומרון, בחריש, בכרכור, במענית, בפרדס-חנה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בגן שומרון, בחריש, בכרכור, במענית, בפרדס-חנה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באוראל יפרח, מורה לגיטרה בגן שומרון, בחריש, בכרכור, במענית, בפרדס-חנה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בגן שומרון, בחריש, בכרכור, במענית, בפרדס-חנה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם אוראל יפרח אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בגן שומרון, בחריש, בכרכור, במענית, בפרדס-חנה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

מקום פנוי לפרסומת