אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » אורון אזולאי

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה אורון אזולאי:

מורה לגיטרה קלאסית ואקוסטית, עם נסיון של 11 שנים. גיל:36. ללמוד לנגן עם מורה מיומן שקשוב לכם .אורון אזולאי מלמד גיטרה בערים הבאות:

באביאל באור עקיבא בבנימינה בזכרון יעקב בחדרה בכרכור בפרדס-חנה בקיסריה

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 052-5402281t

השיעורים מועברים על ידי מורה לגיטרה בעל ניסיון של 11 שנים בלימוד גיטרה. כל תלמיד הוא שונה ומיוחד ולכן שיטת הלימוד מאפשרת לימוד מהיר ויסודי בדגש על הרצונות והצרכים של התלמיד. הלימוד מתבצע דרך עבודה על שירים וקטעים מוזיקליים אליהם התלמיד מתחבר ובאמצעותם הוא מתמקצע.

מעבר להכשרתי כמורה למוסיקה אני בעל תואר שני בתרפיה במוסיקה כך שקצב הלימוד הוא מותאם ברגישות לתלמיד וליכולותיו. הלימוד מתבצע בסטודיו נעים מאוד למוזיקה בפרדס חנה כרכור. תלמידים מגיעים מכל אזור השרון- פרדס-חנה כרכור, בנימינה, זכרון יעקב, קיסריה, חדרה, גן שמואל, משמרות, שדות ים ועוד.

שיטת הלימוד שמה דגש על בסיס תאורטי טוב, מעבר להכרת הכלי, אקורדים, מקצבים והלחנה.
הלימודים מתאימים לכל הגילאים ולכל הרמות. אחד הדברים החשובים ביותר הוא שאף פעם לא מאוחר מדי להתחיל ללמוד.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אתה חייב לדבוק בזה. לפעמים תתאכזב כל כך שתרצה לוותר על הגיטרה, לפעמים תשנא את הגיטרה. אבל כל זה רק חלק מהלמידה, משום שאם תדבק בזה, בסופו של דבר תבוא על שכרך."

ג’ימי אנדריקס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה באביאל, באור עקיבא, בבנימינה, בזכרון יעקב, בחדרה, בכרכור, בפרדס-חנה, בקיסריה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה באביאל, באור עקיבא, בבנימינה, בזכרון יעקב, בחדרה, בכרכור, בפרדס-חנה, בקיסריה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באורון אזולאי, מורה לגיטרה באביאל, באור עקיבא, בבנימינה, בזכרון יעקב, בחדרה, בכרכור, בפרדס-חנה, בקיסריה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה באביאל, באור עקיבא, בבנימינה, בזכרון יעקב, בחדרה, בכרכור, בפרדס-חנה, בקיסריה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם אורון אזולאי אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף באביאל, באור עקיבא, בבנימינה, בזכרון יעקב, בחדרה, בכרכור, בפרדס-חנה, בקיסריה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

מקום פנוי לפרסומת