אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » אורי יחזקאל

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה אורי יחזקאל:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 2 שנים. גיל:28. שיעורי גיטרה באוירה נעימה ומקצועית.אורי יחזקאל מלמד גיטרה בערים הבאות:

בגבעתיים ברמת השרון ברמת-גן בתל אביב

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 052-5613896t

אורי יחזקאל- מורה לגיטרה

שיעורי גיטרה מועברים על ידי סטודנט למוזיקה בבית ספר “רימון”, עם ניסיון רב בנגינה.

השיעורים מתאימים לכל הרמות, החל ממתחילים: הכרת הגיטרה, אקודים, סוגי פריטות ועד רמה מתקדמת: סולמות, תיאוריה, נגינת סולו טכניקה ועוד.

השיעורים מועברים בתל אביב, רמת גן או רמת השרון, בבית התלמיד או בביתי.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אתה חייב לדבוק בזה. לפעמים תתאכזב כל כך שתרצה לוותר על הגיטרה, לפעמים תשנא את הגיטרה. אבל כל זה רק חלק מהלמידה, משום שאם תדבק בזה, בסופו של דבר תבוא על שכרך."

ג’ימי אנדריקס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בגבעתיים, ברמת השרון, ברמת-גן, בתל אביב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בגבעתיים, ברמת השרון, ברמת-גן, בתל אביב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באורי יחזקאל, מורה לגיטרה בגבעתיים, ברמת השרון, ברמת-גן, בתל אביב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בגבעתיים, ברמת השרון, ברמת-גן, בתל אביב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם אורי יחזקאל אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בגבעתיים, ברמת השרון, ברמת-גן, בתל אביב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

רוצים ללמוד גיטרה בתל-אביב?

מתחילים?

מתקדמים?