אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » אור יגר

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה אור יגר:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 6 שנים. גיל:27. שיעורי גיטרה בכיף למתחילים.אור יגר מלמד גיטרה בערים הבאות:

באלפי מנשה בכפר-סבא

מחיר שיעור: 70 ₪

טלפון: 050-3837376t

למדתי במשך שש שים בצורה מסודרת, יודע תאוריה, קצב, מלודיה ועוד הרבה דברים.
אישית אני מתחבר לסגנון בלוז הרוק אבל מכיר את רוב הסגנונות, השיעורים אצלי מלבד הלימוד עצמו הם ממש בכיף ובחיוך, אני מאמין שהתמדה ורוח טובה יכולה להוביל כל אחד לכל מקום.

אינני מאמין במחירים מוגזמים לכן המחיר הוא נורא זול, אני מנסה בכל יכולתי להביא את התלמיד לרמת נגינה עם בסיס טוב ויציב, לכן התמורה למחיר היא בהחלט שווה.
אני כבר מלמד מספר תלמידים במשך תקופה והם נראים מרוצים, אז בואו תצטרפו אליי לשעה פלוס (אינני מגביל בזמן, עד שהתלמיד מבין הכל) של כיף ומוזיקה טובה, אתגרים ועוד הרבה דברים מדהימים שאתם מסוגלים לעשות.

“no body leave this place without playing the blues”

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אתה יכול לקנות גיטרה, אבל אני אשבור לך אותה."

סאלח אל כוויתי
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה באלפי מנשה, בכפר-סבא, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה באלפי מנשה, בכפר-סבא ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באור יגר, מורה לגיטרה באלפי מנשה, בכפר-סבא, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה באלפי מנשה, בכפר-סבא באתר ובמידה ולא תסתדרו עם אור יגר אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף באלפי מנשה, בכפר-סבא מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

מקום פנוי לפרסומת