אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » אייל טרוטנר

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה אייל טרוטנר:

מורה לגיטרה קלאסית ואקוסטית, עם נסיון של 3 שנים. גיל:24. שיעורים באווירה כיפית וחיובית.אייל טרוטנר מלמד גיטרה בערים הבאות:

באלפי מנשה בהוד השרון בכפר מל״ל בכפר-סבא בנווה ימין בנווה ירק ברעננה

מחיר שיעור: 90 ₪

טלפון: 054-7837980t

מורה לגיטרה בוגר תיכון כצנלסון כפר סבא, בוגר קונסרבטוריון וקרן המוזיקה בכפר סבא, וגיטריסט וזמר הלהקות הצבאיות.
מורה לגיטרה עם ניסיון עבודה של 3 שנות לימוד, ממתחילים למתקדמים. שיעורי גיטרה קלאסית ואקוסטית לכל הרמות. שיעורים באווירה טובה וחיובית עם דגש על הבסיס.

שיעורי הגיטרה מותאמים לכל תלמיד באופן אישי לפי צרכיו כדי לתת לו את הכלים הנכונים להצלחה.
גמיש במיקום שיעורי הגיטרה, אפשר בבית התלמיד ואפשר גם בחדר החזרות בבית שלי.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"הלוואי שהיו גיטרות חשמליות בשדות הכתנה בימים ההם... הרבה דברים טובים היו יוצאים משם."

ג’ימי הנדריקס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה באלפי מנשה, בהוד השרון, בכפר מל״ל, בכפר-סבא, בנווה ימין, בנווה ירק, ברעננה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה באלפי מנשה, בהוד השרון, בכפר מל״ל, בכפר-סבא, בנווה ימין, בנווה ירק, ברעננה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באייל טרוטנר, מורה לגיטרה באלפי מנשה, בהוד השרון, בכפר מל״ל, בכפר-סבא, בנווה ימין, בנווה ירק, ברעננה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה באלפי מנשה, בהוד השרון, בכפר מל״ל, בכפר-סבא, בנווה ימין, בנווה ירק, ברעננה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם אייל טרוטנר אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף באלפי מנשה, בהוד השרון, בכפר מל״ל, בכפר-סבא, בנווה ימין, בנווה ירק, ברעננה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

מקום פנוי לפרסומת