אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » איליה קוגן

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה איליה קוגן:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית, חשמלית ובס, עם נסיון של 7 שנים. גיל:55. השיעורים בקונס' ב"ש בשיטה משולבת.איליה קוגן מלמד גיטרה בערים הבאות:

בבאר-שבע במיתר

מחיר שיעור: 60 ₪

טלפון: 052-5649307t

כמורה לגיטרה (קלאסית,אקוסטית,חשמלית ובס) אני מלמד 5 שנים במוסדות כגון: הקונסרבטוריון הערוני ב”ש,קונסרבטוריון פרטי במיתר,במתנסים של “כיוונים” בב”ש. בעבר לימדתי קבוצות בבתי ספר בשיוערי הנגינה בבקרים בתכנית הידוע “קרן קרב”.

כידוע קיימות 2 שיטות הוראה: מסורתית – “תכנית לימודים במרכז” ופרוגרסיבית – “התלמיד במרכז”.אני,כמורה לגיטרה ובס,משתדל לשלב את שתייהן כפי שמומלץ ע”י יורם הרפז במאמרו :”המודל השלישי” (ניתן לקרוא חופשי ברשת). שיטה ה1 דורשת עמידה בדרישות תכנית הלימודים ומעמידה יעדים ברורים ומפורטים.השיטה ה2 דורשת להפוך את ההוראה לזו שגורמת ללמידה משמעותית בשביל התלמידים,ז.א.
ההמשך יבוא עם תצרו איתי קשר!

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"למלאכים היו גיטרות עוד לפני שהיו להם כנפיים."

מיט לוף
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בבאר-שבע, במיתר, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בבאר-שבע, במיתר ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באיליה קוגן, מורה לגיטרה בבאר-שבע, במיתר, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בבאר-שבע, במיתר באתר ובמידה ולא תסתדרו עם איליה קוגן אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בבאר-שבע, במיתר מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

מקום פנוי לפרסומת