אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » איתי ביידר

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה איתי ביידר:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 10 שנים. גיל:23. מקפיד על אופן מקצועי באווירה טובה.איתי ביידר מלמד גיטרה בערים הבאות:

בקריות בקריית אתא בקריית ביאליק בקריית חיים בקריית ים בקרית שמואל

מחיר שיעור: 60 ₪

טלפון: 054-t

היי,
שמי איתי ביידר ואני מורה לגיטרה.
אני מנגן כ 10 שנים, הופעתי המון עם זמרים מוכרים וחיממתי להקות ידועות כמו מרסדס בנד, עילי בוטנר וילדי החוץ, להקות רוק ישראליות להקות מטאל ישראליות ואפילו הופעתי עם עומר אדם.
מה שאני מנסה לומר בזה שאני מלמד כל סגנון מוזיקלי מ רוק עד למזרחי.

אני מלמד באופן מקצועי ביותר, המטרה שלי להפוך את התלמיד שלי למה שהוא רואה ביוטוב או שומע מאחרים ואומר לעצמו”גם אני הייתי רוצה ככה”.

יש לי אןלפן הקלטות בבית והמון שיטות לימוד מהמקצועים ביותר שהייתי אצלהם ב “השתלמויות נקרא לזה ככה כמו סינגולדה.

לכן אם את או אתה רוצה לראות את עצמך תוך זמן קצר מגשים את החלום לנגן כמו שחלמת הגעת למקום הנכון.

מלמד באזור הקריות.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"היום שאני אמות יהיה היום שאסגור את הפה ואת הארגז של הגיטרה."

בראד נואל
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בקריות, בקריית אתא, בקריית ביאליק, בקריית חיים, בקריית ים, בקרית שמואל, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בקריות, בקריית אתא, בקריית ביאליק, בקריית חיים, בקריית ים, בקרית שמואל ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באיתי ביידר, מורה לגיטרה בקריות, בקריית אתא, בקריית ביאליק, בקריית חיים, בקריית ים, בקרית שמואל, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בקריות, בקריית אתא, בקריית ביאליק, בקריית חיים, בקריית ים, בקרית שמואל באתר ובמידה ולא תסתדרו עם איתי ביידר אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בקריות, בקריית אתא, בקריית ביאליק, בקריית חיים, בקריית ים, בקרית שמואל מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

מקום פנוי לפרסומת