אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » איתי רגב

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה איתי רגב:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 3 שנים. גיל:26. מלמד עם חיוך, לימוד פרקטי של שירים.איתי רגב מלמד גיטרה בערים הבאות:

במודיעין במודיעין עילית בסביון בראש העין בשוהם

מחיר שיעור: 75 ₪

טלפון: 050-8280882t

מלמד עם חיוך כבר למעלה מ3 שנים.
שם דגש על לימוד פרקטי של שירים, צעד אחר צעד.
בעזרת התמדה והכוונה נכונה אני מאמין שכל אחד יכול לזכות לנגן על גיטרה.
אנא התקשרו ואשמח לעמוד לרשותכם 050-8280882

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אמרו עליו שלא יחזור יותר מן הגלות גמרו עליו חזק בכל טורי הרכילות סיפרו שהשתגע, בולע, מעשן אבל יותר מכל דבר, אהב הוא לנגן, בגיטרה, בגיטרה"

שמוליק קראוס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה במודיעין, במודיעין עילית, בסביון, בראש העין, בשוהם, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה במודיעין, במודיעין עילית, בסביון, בראש העין, בשוהם ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באיתי רגב, מורה לגיטרה במודיעין, במודיעין עילית, בסביון, בראש העין, בשוהם, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה במודיעין, במודיעין עילית, בסביון, בראש העין, בשוהם באתר ובמידה ולא תסתדרו עם איתי רגב אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף במודיעין, במודיעין עילית, בסביון, בראש העין, בשוהם מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)

מקום פנוי לפרסומת