אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » איתמר אהרונוביץ’

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה איתמר אהרונוביץ’:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 5 שנים. גיל:35. ללמוד לנגן שירים משמיעה בקלות.איתמר אהרונוביץ’ מלמד גיטרה בערים הבאות:

ברמת-גן

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 054-4526966t

שיעורי נגינה מאת גיטריסט מקצועי בעל ניסיון של כעשור בתחום.

התחלתי ללמוד לנגן בגיל 14, לקחתי ספר ליד והתחלתי ללמוד את האקורדים לשירים מפורסמים. עם הזמן הבנתי וקלטתי תבניות של אקורדים שחוזרות על עצמן בוריאציות שונות ובעלי מרווחים דומים. עם ההבנה הזו האזנתי לשירים ברדיו ומצאתי את האקורדים שלהם. דבר זה עזר לי לפתח את השמיעה שלי עד מאוד וגרם לי להיות מסוגל לנגן כל שיר משמיעה.

כיום אני מנגן במספר הרכבים והפקות, אירועים, חתונות, להקות מחווה. את כל השירים אותם אני מנגן למדתי משמיעה דרך פלטפורמות מדיה שונות.

את הידע והניסיון שלי אני מעביר בצורה קלה ונעימה בסטודיו בביתי ברמת גן ברחוב אבא הלל.

יחד עם לימוד של תאוריה וטכניקה, מעבר על תווים, אקורדים, סולמות, פריטות ומקצבים אני מלמד כיצד להקשיב לשיר, לפרק אותו לגורמים, להאזין לכל כלי בנפרד ולגיטרה בפרט, לשמוע את המהלכים המוסיקלים ולשחזר אותם על הגיטרה, בצורה קלה ויעילה.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אתה חייב לדבוק בזה. לפעמים תתאכזב כל כך שתרצה לוותר על הגיטרה, לפעמים תשנא את הגיטרה. אבל כל זה רק חלק מהלמידה, משום שאם תדבק בזה, בסופו של דבר תבוא על שכרך."

ג’ימי אנדריקס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה ברמת-גן, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה ברמת-גן ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באיתמר אהרונוביץ’, מורה לגיטרה ברמת-גן, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה ברמת-גן באתר ובמידה ולא תסתדרו עם איתמר אהרונוביץ’ אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף ברמת-גן מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

מקום פנוי לפרסומת