אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » איתמר אהרונוביץ

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה איתמר אהרונוביץ:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 16 שנים. גיל:34. מורה אדיב וסבלני ובאוירה כיפית.איתמר אהרונוביץ מלמד גיטרה בערים הבאות:

בגבעתיים בחולון ברמת-גן בתל אביב

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 054-4526966t

שמי איתמר, אני גיטריסט מקצועי בעל ניסיון של כ- 16 שנים, התמחיתי בסגנונות רבים ובכל מיני תחומים, מנגינה בהופעות ועד להקלטות והפקות מוסיקליות רבות. כיום אני מנגן עם מספר להקות וכמו כן אני מורה לגיטרה למתחילים ולמתקדמים כאחד, בעל ניסיון רב עם תלמידים מכל הגילאים ובמיוחד עם בעלי הפרעות קשב וריכוז!

במסגרת השיעורים נלמד לא רק על נגינה בגיטרה אלא על כל תחומי המוסיקה, חינוך מוסיקלי מציאת הכיוון והעשרת הטעם המוסיקלי של התלמיד. כמו כן כמובן שנלמד על תווים, אקורדים, סולמות, אילתור, תו”כ למידת שירים מכל הסגנונות, בהתאמה לטעם התלמיד.

השיעורים מתקיימים בביתי או בבית התלמיד, באזור תל אביב והסביבה, באווירה נעימה וסבלנית. משך השיעורים בין חמישים דקות לשעה.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"הו הו הו הו נגני גיטרה הו הו הו הו הרוח שרה הו הו הו הו נגני גיטרה מתנגן פתע שיר ישן"

שולה חן
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בגבעתיים, בחולון, ברמת-גן, בתל אביב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בגבעתיים, בחולון, ברמת-גן, בתל אביב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באיתמר אהרונוביץ, מורה לגיטרה בגבעתיים, בחולון, ברמת-גן, בתל אביב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בגבעתיים, בחולון, ברמת-גן, בתל אביב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם איתמר אהרונוביץ אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בגבעתיים, בחולון, ברמת-גן, בתל אביב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

רוצה ללמוד גיטרה בתל-אביב?

אלון גרוזוב

מורה לגיטרה