אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » איתמר דגן

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה איתמר דגן:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 10 שנים. גיל:26. לימודי גיטרה - בקצב ובסגנון שלכם!.איתמר דגן מלמד גיטרה בערים הבאות:

ביפו בתל אביב

מחיר שיעור: 120 ₪

טלפון: 050-6766990t

שלום,
שמי איתמר, מוסיקאי ומורה לגיטרה עם נסיון רב שנים בנגינה ובלימוד במגוון גילאים, סגנונות ורמות. בוגר מסלול מוסיקה באולפנת עמק יזרעאל.
אני רוצה להזמין אתכם לחוויית לימוד מהנה, מעניינת ומאתגרת, שתהפוך אתכם למוסיקאים וגיטריסטים אמיתיים!
בשיעורים נלמד לנגן, נכיר את עולם התאוריה המוסיקלית, ונכיר הרבה מוסיקה חדשה ויפה שתפתח לנו את האוזניים לדברים חדשים.
אני מאמין שחוויית הלמידה צריכה להיות מהנה, מאתגרת ומספקת כאחד.
הצטרפו להרפתקאה המוסיקלית!

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אתה חייב לדבוק בזה. לפעמים תתאכזב כל כך שתרצה לוותר על הגיטרה, לפעמים תשנא את הגיטרה. אבל כל זה רק חלק מהלמידה, משום שאם תדבק בזה, בסופו של דבר תבוא על שכרך."

ג’ימי אנדריקס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה ביפו, בתל אביב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה ביפו, בתל אביב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באיתמר דגן, מורה לגיטרה ביפו, בתל אביב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה ביפו, בתל אביב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם איתמר דגן אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף ביפו, בתל אביב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

רוצים ללמוד גיטרה בתל-אביב?

מתחילים?

מתקדמים?