אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » איתן ארדיטי

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה איתן ארדיטי:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 8 שנים. גיל:34. מורה בעל נסיון ותואר במוסיקה וחינוך.איתן ארדיטי מלמד גיטרה בערים הבאות:

בהרצליה ביפו ברמת השרון בתל אביב

מחיר שיעור: 120 ₪

טלפון: 050-6683313t

שלום לכולם,

שמי איתן ארדיטי, גיטריסט, יוצר ומורה לגיטרה. לפני כארבע שנים חזרתי מאירופה לאחר שסיימתי את לימודי התואר שלי במוסיקה וחינוך. מאחוריי ארבעה אלבומי אולפן בהם השתתפתי כגיטריסט, מעבד ומפיק.

במהלך התקופה האחרונה שיתפתי פעולה עם אמנים רבים בניהם אריק סיני, גיא בוקאטי, ניר פרידמן, גדי אלטמן, מיקה שדה, כפיר בן ליש ועוד רבים וטובים. הנסיון שלי מגיע משנים של נגינה על במות ובאולפנים בארץ ובעולם. במהלך שנים אלה פיתחתי שיטה ייחודית בה אני שם דגש על האלמנטים החשובים המרכיבים את עולם הגיטרה: טכניקה והפקת צליל, הרמוניה, תיאוריה, סולואים והשפעות מוזיקליות, הלחנה וכתיבה.

למעוניינים שיעור נסיון בחצי מחיר!

לתיאום:
טלפון – 050-6683313

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"גיטרה משובחת המילה האחרונה זה הצליל הכי הכי הכי באופנה"

חוה אלברשטיין
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בהרצליה, ביפו, ברמת השרון, בתל אביב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בהרצליה, ביפו, ברמת השרון, בתל אביב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באיתן ארדיטי, מורה לגיטרה בהרצליה, ביפו, ברמת השרון, בתל אביב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בהרצליה, ביפו, ברמת השרון, בתל אביב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם איתן ארדיטי אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בהרצליה, ביפו, ברמת השרון, בתל אביב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

רוצה ללמוד גיטרה בתל-אביב?

אלון גרוזוב

מורה לגיטרה