אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » אלון מאיר

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה אלון מאיר:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 15 שנים. גיל:43. הצלחה מהצליל הראשון.אלון מאיר מלמד גיטרה בערים הבאות:

באלישמע בהוד השרון בכפר מל״ל בכפר-סבא בצופית ברמות השבים בשדה ורבורג בשדה חמד

מחיר שיעור: 120 ₪

טלפון: 052-8377954t

מורה לגיטרה, בוגר מכללת הד הקריה האקדמית אונו. בעל ניסיון רב בהובלת תלמיד משלב ההתחלה בגיטרה קלאסית. לאקורדים ,ליווי, וסולו בגיטרה חשמלית. כמו כן ניסיון בעבודה עם הרכבים במגמת מוסיקה. הדגש בשעור הוא על הצלחה והנאה, עם הקשבה רבה לרצונות התלמיד.

אני מכפר סבא ומלמד אצלי בסטודיו אפשרי הגעה לבית התלמיד. עובד בשדה ורבורג, צופית, גן חיים, שדי חמד ומושבי הסביבה.

ניתן בשעורים לעבוד על חומר מקורי שבתור יוצר בעצמי קרוב מאוד לליבי.

בתור מורה לגיטרה אני מאמין שצריך להחשף למספר רב של סגנונות בלוז, רוק, רגאיי וקלאסית. בשביל לקבל כמה שיותר ניסיון וכלים בהשתלבות בהרכבים ,וכן מציאת הטעם האישי של התלמיד . Uלכל שאלה אשמח לענות .

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אתה חייב לדבוק בזה. לפעמים תתאכזב כל כך שתרצה לוותר על הגיטרה, לפעמים תשנא את הגיטרה. אבל כל זה רק חלק מהלמידה, משום שאם תדבק בזה, בסופו של דבר תבוא על שכרך."

ג'ימי אנדריקס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה באלישמע, בהוד השרון, בכפר מל״ל, בכפר-סבא, בצופית, ברמות השבים, בשדה ורבורג, בשדה חמד, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה באלישמע, בהוד השרון, בכפר מל״ל, בכפר-סבא, בצופית, ברמות השבים, בשדה ורבורג, בשדה חמד ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באלון מאיר, מורה לגיטרה באלישמע, בהוד השרון, בכפר מל״ל, בכפר-סבא, בצופית, ברמות השבים, בשדה ורבורג, בשדה חמד, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה באלישמע, בהוד השרון, בכפר מל״ל, בכפר-סבא, בצופית, ברמות השבים, בשדה ורבורג, בשדה חמד באתר ובמידה ולא תסתדרו עם אלון מאיר אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף באלישמע, בהוד השרון, בכפר מל״ל, בכפר-סבא, בצופית, ברמות השבים, בשדה ורבורג, בשדה חמד מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

מקום פנוי לפרסומת