אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » אלכס ליבשיץ

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה אלכס ליבשיץ:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית, חשמלית ובס, עם נסיון של 12 שנים. גיל:42. מורה סבלני, עם גישה אישית לכל תלמיד.אלכס ליבשיץ מלמד גיטרה בערים הבאות:

בבני-ברק בגבעתיים בפתח-תקווה בקריית אונו ברמת-גן בתל אביב

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 054-7627899t

שלום. שמי אלכס ליבשיץ, אני מורה לגיטרה כבר מעל 13 שנה. אני מלמד פרטי וגם במוסדות חינוכיים, כולל הדרכת הרכבי נוער. אני רציני, אבל חייכן, זורם, ומאוד אוהב ללמד. למדתי גיטרה ג’אז באקדמיה למוסיקה בירושלים, ואני בעל תעודת הוראה במוסיקה מאוניברסיטה העברית.

אני מלמד מגוון סגנונות כגון: אקורדים וליווי שירים, גיטרה קלאסית (עם תווים), רוק, בלוז, אתני, פאנק, וגם אילתור. אני מלמד גם תאוריה והרמוניה לתלמידים מתקדמים המעניינים בכך.
אני מתאים את השיעורים לפי הרמה שלכם ולפי המטרות שלכם כי הרבה תלוי בכם ובשאיפות שלכם בנגינה.
אני מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית, חשמלית ובס.

זמן שיעור הוא 60 דקות. המחיר הוא 100 שקלים בסטודיו שלי (אני גר במרכז רמת גן).
מחיר של השיעור אצל התלמיד הוא 120 ש”ח.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"משקפי השמש שלי הם כמו הגיטרה שלי."

פט סמית’
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בבני-ברק, בגבעתיים, בפתח-תקווה, בקריית אונו, ברמת-גן, בתל אביב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בבני-ברק, בגבעתיים, בפתח-תקווה, בקריית אונו, ברמת-גן, בתל אביב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באלכס ליבשיץ, מורה לגיטרה בבני-ברק, בגבעתיים, בפתח-תקווה, בקריית אונו, ברמת-גן, בתל אביב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בבני-ברק, בגבעתיים, בפתח-תקווה, בקריית אונו, ברמת-גן, בתל אביב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם אלכס ליבשיץ אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בבני-ברק, בגבעתיים, בפתח-תקווה, בקריית אונו, ברמת-גן, בתל אביב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

רוצים ללמוד גיטרה בתל-אביב?

מתחילים?

מתקדמים?