אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » אלעד ניסנברג

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה אלעד ניסנברג:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 6 שנים. גיל:24. מורה צעיר ללימוד גיטרה.אלעד ניסנברג מלמד גיטרה בערים הבאות:

בהרצליה ברמת אביב ברמת השרון

מחיר שיעור: 90 ₪

טלפון: 054-4653513t

אהלן :)
אני אלעד ניסנברג מרמת השרון. אני מאמין שהנאה מכלי הנגינה הוא תנאי בסיסי להתקדמות מהירה בו ולכן אני משתדל שהשיעורים יהיו קלילים, מהנים ובהתאם למטרות התלמיד. אני בן 22, בוגר תיכון רוטברג ולפני כמה חודשים השתחררתי מיחידה במודיעין. אני מחפש חבר’ה צעירים שרוצים או לכל הפחות חשבו על למידת גיטרה. אני בטוח שתוך שיעור שניים תתאהבו בכלי ותופתעו לגלות באיזו מהירות אתם מנגנים שירים שחשבתם שצריך להיות מקצוען בשביל לבצעם. השיעור יתאים את עצמו לתלמיד ולמטרותיו. מקווה שנתחיל בקרוב!

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אתה חייב לדבוק בזה. לפעמים תתאכזב כל כך שתרצה לוותר על הגיטרה, לפעמים תשנא את הגיטרה. אבל כל זה רק חלק מהלמידה, משום שאם תדבק בזה, בסופו של דבר תבוא על שכרך."

ג’ימי אנדריקס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בהרצליה, ברמת אביב, ברמת השרון, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בהרצליה, ברמת אביב, ברמת השרון ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באלעד ניסנברג, מורה לגיטרה בהרצליה, ברמת אביב, ברמת השרון, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בהרצליה, ברמת אביב, ברמת השרון באתר ובמידה ולא תסתדרו עם אלעד ניסנברג אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בהרצליה, ברמת אביב, ברמת השרון מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

מקום פנוי לפרסומת