אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » אסי בן סימון

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה אסי בן סימון:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית, חשמלית ובס, עם נסיון של 26 שנים. גיל:45. שיעורים פרטיים ובהרכב/אנסמבל.אסי בן סימון מלמד גיטרה בערים הבאות:

בבת-ים בגבעתיים בחולון ביפו ברמת אביב ברמת השרון ברמת-גן בתל אביב

מחיר שיעור: 150 ₪

טלפון: 052-6160307t

שלום לכם, אני מוזיקאי ומורה לגיטרה מזה 26 שנה ומנהל בי"ס סרדינים זו השנה השישית, מלמד במסגרת שיעורי גיטרה פרטיים ובהרכב/אנסמבל, לכל גיל.
שיטת הלימוד שפותחה עם השנים היא דיאלוג מוזיקלי פעיל וקוהרנטי מהצעד הראשון. התלמיד והמורה מנגנים יחד, קטעים מעובדים לרמת התלמיד והמורה מנגן את הצעד הבא, היעד הבא.
חומר הלימוד זוקק, עובד לתפקידים ונמצא און-ליין. נושאי הלימוד מועברים בשירים, כך שמהצעד הראשון מנגנים ממש שירים.
בהמשך הדגש הוא על פיתוח שמיעה ויכולת אלתור לקראת הלחנה.
במסלול הרכבים, הלימודים מתנהלים באולפן מאובזר וכוללים: אומנים אורחים, הופעות והקלטת דיסק של חומר מקורי.
ההרכבים מגובשים ע"פ גיל מבוגרים/צעירים, עניין מוזיקלי וניסיון.
חומר הלימוד נמצא און-ליין וניתן לפנות למורה בזמן התרגול בבית, און- ליין באתר סרדינים.
תוכלו לראות את ההישגים המרשימים של התלמידים באתר ובסרטון.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"יש לי בית וגיטרה, יש לי שיר שכל הארץ שרה"

מיקי גבריאלוב
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בבת-ים, בגבעתיים, בחולון, ביפו, ברמת אביב, ברמת השרון, ברמת-גן, בתל אביב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בבת-ים, בגבעתיים, בחולון, ביפו, ברמת אביב, ברמת השרון, ברמת-גן, בתל אביב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באסי בן סימון, מורה לגיטרה בבת-ים, בגבעתיים, בחולון, ביפו, ברמת אביב, ברמת השרון, ברמת-גן, בתל אביב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בבת-ים, בגבעתיים, בחולון, ביפו, ברמת אביב, ברמת השרון, ברמת-גן, בתל אביב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם אסי בן סימון אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בבת-ים, בגבעתיים, בחולון, ביפו, ברמת אביב, ברמת השרון, ברמת-גן, בתל אביב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

רוצים ללמוד גיטרה בתל-אביב?

מתחילים?

מתקדמים?