אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » אסף ליברמן

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה אסף ליברמן:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 4 שנים. גיל:28. ללמוד גיטרה באווירה טובה.אסף ליברמן מלמד גיטרה בערים הבאות:

בבאר-שבע בעומר בקריית גת

מחיר שיעור: 80 ₪

טלפון: 054-5670039t

מאז שאני זוכר את עצמי אני מחובר לעולם המוסיקלי, שר, מקשיב ומתופף על שולחנות בית הספר. לפני 16 שנים הגשמתי חלום והתחלתי לנגן בגיטרה. אני בוגר מכללת מיוזיק, הייתי חבר בהרכב של הזמרת טל אביטן ומנגן כיום במספר הרכבים מקומיים. מאמין שבלימוד מוסיקה בכלל וגיטרה בפרט הדברים החשובים ביותר הם ההשקעה והרצון של התלמיד ותפקידי העיקרי כמורה הוא בסך הכל לעודד את האנרגיות אלו ולכוון אותן להצלחה.
בעיני, הדלת ללימוד גיטרה פתוחה לכל הגילאים וכבר פגשתי כמורה תלמידי גיטרה סטודנטים, פנסיונרים וילדים קטנטנים.
כמי שעוסק בהוראת מוסיקה אני מכיר בחשיבות הכניסה לעולם המוסיקלי כבר מגיל צעיר (6-8). אמנם יש ילדים שבגילאים האלו עדיין קצת קשה להם להחזיק גיטרה ולפרוט ממש על מיתרים, לכן בשיעורים אלו נלמד על היסודות המוסקילים כמו קצב, תיפוף, ופיתוח שמיעה, ומומלץ בחום בתור התחלה ללמוד לנגן ביוקליילי (גיטרה קטנטנה בעלת 4 מיתרים שמקורה בהוואי אבל נפוצה מאד בארץ ובעולם..)
את השיעורים ניתן לערוך בסטודיו הקטן אצלי בבית או שאגיע לביתו של התלמיד.

אשמח לעמוד לשירותכם ויחד להוציא את המוזיקאי הטמון בכם :)

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"תשמרו לעצמכם את המכוניות המפוארות והקוויאר, כל מה שאני צריכה זה את הגיטר(ה)."

אינדיה ארי
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בבאר-שבע, בעומר, בקריית גת, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בבאר-שבע, בעומר, בקריית גת ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באסף ליברמן, מורה לגיטרה בבאר-שבע, בעומר, בקריית גת, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בבאר-שבע, בעומר, בקריית גת באתר ובמידה ולא תסתדרו עם אסף ליברמן אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בבאר-שבע, בעומר, בקריית גת מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

מקום פנוי לפרסומת