אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » בוריס אדלשטיין

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה בוריס אדלשטיין:

מורה לגיטרה קלאסית, עם נסיון של 15 שנים. גיל:52. מורה מלמד בכייף גם בעברית וברוסית.בוריס אדלשטיין מלמד גיטרה בערים הבאות:

בבת-ים בהוד השרון בחיפה ביהוד בכפר-סבא בסגולה בראשון לציון ברחובות ברמת-גן ברעננה

מחיר שיעור: 110 ₪

טלפון: 054-9211367t

בוריס אדלשטיין בעל תאור שני במוסיקה. מלחין. מורה מקצועי וסובלני עם ניסיון רב של 15 שנים בהוראה. השיעורים מיועדים לכל הגילאים ולכל הרמות. אין צורך בניסיון קודם. לימודי גם בבית של תלמיד.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אני גיטרה ומישהו פורט עליי בחילופי המנגינות"

בני אמדורסקי
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בבת-ים, בהוד השרון, בחיפה, ביהוד, בכפר-סבא, בסגולה, בראשון לציון, ברחובות, ברמת-גן, ברעננה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בבת-ים, בהוד השרון, בחיפה, ביהוד, בכפר-סבא, בסגולה, בראשון לציון, ברחובות, ברמת-גן, ברעננה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בבוריס אדלשטיין, מורה לגיטרה בבת-ים, בהוד השרון, בחיפה, ביהוד, בכפר-סבא, בסגולה, בראשון לציון, ברחובות, ברמת-גן, ברעננה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בבת-ים, בהוד השרון, בחיפה, ביהוד, בכפר-סבא, בסגולה, בראשון לציון, ברחובות, ברמת-גן, ברעננה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם בוריס אדלשטיין אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בבת-ים, בהוד השרון, בחיפה, ביהוד, בכפר-סבא, בסגולה, בראשון לציון, ברחובות, ברמת-גן, ברעננה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

מקום פנוי לפרסומת