אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » ברק דוד-פור

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה ברק דוד-פור:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית, חשמלית ובס, עם נסיון של 15 שנים. גיל:37. מורה לכל סוגי הגיטרות.ברק דוד-פור מלמד גיטרה בערים הבאות:

באור יהודה בבית דגן בבת-ים בחולון ביהוד בקריית אונו בראשון לציון

מחיר שיעור: 90 ₪

טלפון: 052-3000134t

ברק דוד-פור
מורה לגיטרה קלאסיתחשמליתאקוסטיתבס ,
בעל 15 שנות ניסיון הוראה בתחום המוסיקה וכמורה לגיטרה ,בוגר בה"ס "רימון" למוסיקה .
בעל שיטה יחודית כיפית ומהנה ללימוד גיטרה מרמת בסיס והכירות עד לרמה מקצועית.
ניתן לקחת שיעור גיטרה בודד או סדרת שיעורים במחיר מוזל.
שיעור היכרות בחצי מחיר.
מלמד בבית התלמיד או בסטודיו בחולון.

טלפון לפרטים – 052-3000134

יש קישור ליוטיוב לסירטון

BARAK D – THE THINKING MACHINE

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אתה חייב לדבוק בזה. לפעמים תתאכזב כל כך שתרצה לוותר על הגיטרה, לפעמים תשנא את הגיטרה. אבל כל זה רק חלק מהלמידה, משום שאם תדבק בזה, בסופו של דבר תבוא על שכרך."

ג'ימי אנדריקס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה באור יהודה, בבית דגן, בבת-ים, בחולון, ביהוד, בקריית אונו, בראשון לציון, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה באור יהודה, בבית דגן, בבת-ים, בחולון, ביהוד, בקריית אונו, בראשון לציון ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בברק דוד-פור, מורה לגיטרה באור יהודה, בבית דגן, בבת-ים, בחולון, ביהוד, בקריית אונו, בראשון לציון, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה באור יהודה, בבית דגן, בבת-ים, בחולון, ביהוד, בקריית אונו, בראשון לציון באתר ובמידה ולא תסתדרו עם ברק דוד-פור אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף באור יהודה, בבית דגן, בבת-ים, בחולון, ביהוד, בקריית אונו, בראשון לציון מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

מקום פנוי לפרסומת