אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » ברק קביליו

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה ברק קביליו:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית, חשמלית ובס, עם נסיון של 11 שנים. גיל:33. מלמד במגוון סגנונות בשיטה כיפית.ברק קביליו מלמד גיטרה בערים הבאות:

בגבעתיים בחולון ברמת-גן בתל אביב

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 054-5781219t

שיעורי גיטרה(קלאסית חשמלית או בס), הפקה וסאונד, ותיאוריה מוזיקלית ממורה מקצועי עם מעל עשר שנים של נסיון. שיטה מוכחת ועובדת.

מלמד במגוון סגנונות: קלאסי, ג’ז, בלוז, מטאל, רוק, פ’אנק, רגאיי, קאנטרי,
/פלמנקו,פופ, מזרחי, דראם אנד בייס ועוד.
גיטרה חשמלית אקוסטית קלאסית או בס.

שיטה יחודית ומקורית ללימוד הלחנה ואילתור, טכניקה ונגינה נכונה, קריאת תווים ופיתוח שמיעה, הקלטה והפקה עצמית(אפשר לעשות שיעורים עם המחשב), ודגש גדול על פיתוח סגנון אישי ויצירתיות.

מתמחה בתיקון טעויות יסוד למתקדמים גם ברמות גבוהות מאוד

השיעורים יתקיימו בביתי ברמת גן, קיימת אפשרות לשיעורים בבית התלמיד.

אווירה כיפית ושיעורים מותאמים אישית לכל תלמיד. זמן שיעור גמיש.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"למלאכים היו גיטרות עוד לפני שהיו להם כנפיים."

מיט לוף
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בגבעתיים, בחולון, ברמת-גן, בתל אביב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בגבעתיים, בחולון, ברמת-גן, בתל אביב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בברק קביליו, מורה לגיטרה בגבעתיים, בחולון, ברמת-גן, בתל אביב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בגבעתיים, בחולון, ברמת-גן, בתל אביב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם ברק קביליו אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בגבעתיים, בחולון, ברמת-גן, בתל אביב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

רוצים ללמוד גיטרה בתל-אביב?

מתחילים?

מתקדמים?