אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » גיא גלם

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה גיא גלם:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 12 שנים. גיל:36. שיעורי גיטרה ממוסיקאי ומורה מנוסה .גיא גלם מלמד גיטרה בערים הבאות:

בירושלים

מחיר שיעור: 120 ₪

טלפון: 055-8830394t

מוסיקאי ומורה מנוסה לגיטרה, למדתי אצל טובי המורים בארץ ובבית ספר רימון.ניגנתי עם הרכבי רוק בארץ ובלונדון ויצרתי מוסיקה מקורית לפרוייקטים שונים כמו כן הוצאתי מספר אלבומים באנגליה ובארה”ב.

מלמד בירושלים מגוון סגנונות לכל הרמות בהתאם לרצונות ומטרות התלמיד במחיר הוגן ומתאים לכל כיס.בין שאר חומרי הלימוד: טכניקה נכונה לאצבעות ומפרט,קריאת תוים ואקורדים,אלתור וגם יצירת מוסיקה.

השיעורים מתקיימים בבית המורה בירושלים אבל ישנה אפשרות להגיע לבית התלמיד.אורך השיעור הוא 45 או 60 דק’.

אם אתם מתחילים לחלוטין או אם למדתם כבר ואתם מנגנים כמה שנים ורוצים להתקדם ולהכיר את הגיטרה יותר טוב ואפילו ליצור מוסיקה משלכם השיעורים מתאימים לכם.אשמח אם תצרו קשר ונפגש!

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אתה יכול לקנות גיטרה, אבל אני אשבור לך אותה."

סאלח אל כוויתי
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בירושלים, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בירושלים ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בגיא גלם, מורה לגיטרה בירושלים, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בירושלים באתר ובמידה ולא תסתדרו עם גיא גלם אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בירושלים מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

מקום פנוי לפרסומת