אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » גיא מאיר

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה גיא מאיר:

מוסיקאי גיא מאיר, בוגר האקדמיה למוסיקה ת"א (B.mus) ובעל תעודת A.R.C.M. מטעם "London Royall College Of Music".גיא מאיר מלמד גיטרה בערים הבאות:

בתל אביב

מחיר שיעור: 160 ₪

טלפון: 050-5319752t

שלום, קוראים לי גיא, אני מורה לגיטרה ורציתי לספר לכם קצת על עצמי:
הרומן שלי עם המוסיקה התחיל בבית, האחים שלי נגנו פסנתר, גיטרה ותופים. הם הקימו להקה עם עוד כמה חברים שלהם. אני הייתי עוזר להם להפוך את חדר השינה שלנו לחדר חזרות וגם עזרתי בהגשת המיץ והעוגיות. כל שבוע כשחברי הלהקה היו באים לחזרה, הייתה עוברת בי תחושה חגיגית אמיתית.

הייתי בן 9 ,ובמקום הזה התחלתי לאהוב מוסיקה.

בגיל 10 קיבלתי במתנה את הגיטרה של אחי הבכור והתחלתי ללמוד אקורדים וג'אז. התחלתי אז גם לשיר ולכתוב שירים. זה היה ממש כיף… בסביבות גיל הבר מצווה שלי קרה מפנה בחיי: יצא לי ממש במקרה (או שלא) לראות תכנית בטלוויזיה (היה אז רק ערוץ 1) על הגיטריסט האנגלי הנודע "ג'וליאן ברים". אחי שהיה גיטריסט נהדר בעצמו הפציר בי לראות איתו את התכנית. לעולם לא אשכח את אותו יום שישי בצהריים… הייתי מוקסם לחלוטין מנגינתו המרגשת של ג'וליאן ברים והחלטתי שאני רוצה ללמוד לנגן את הפוגה של י.ס.באך, ממש כמו שהמאסטרו האנגלי ניגן בטלוויזיה. לשמחתי הרבה אחי הקליט את התוכנית בוידאו (היה פעם מכשיר כזה…) ואני "חרשתי אותה" הלוך ושוב ואף פעם לא נמאס לי…

לכבוד תחילת לימודי הגיטרה הקלאסית קיבלתי מהורי גיטרה קלאסית משובחת ויקרה מאוד. מהנקודה הזאת היה ברור לי ולסובבים אותי כי הדרך לקריירה מקצועית בתחום זה מונחת לפני.

הצטרפתי לאחים שלי לנגינה משותפת במסיבות המשפחתיות, הופעתי עם הגיטרה בטקסים בבית הספר ובגיל 15 כבר הופעתי בטלוויזיה.

כשהגעתי לגיל 16 הופעתי כסולן בתיאטרון ירושלים וגם במוזיאון תל-אביב בליווי התזמורת הקאמרית הישראלית.

בגיל 17 שלח אותי מנהל בית הספר שלי, מר עודד שור ז"ל, לתחרות בינלאומית לגיטרה קלאסית באיטליה. מורתי דאז, הגב' אירית אבן טוב, הכינה אותי היטב וחזרתי לארץ עם המקום הראשון.

בשלב הזה כבר התחלתי בעצמי ללמד גיטרה. בהתחלה עזרתי לכמה חברים שלי שביקשו ללמוד לנגן שיר אחד או שניים ואח"כ זה הפך להיות המקצוע שלי.

אני מקווה שגם אתם, שבוחרים ללמוד לנגן, תעשו זאת מתוך בחירה אישית והשפעה טובה של הסובבים אתכם ושתוכלו בעצמכם להיות מורים לגיטרה כי זה ממש כיף.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"משמעות החיים? לכוון את הגיטרה הזאת!"

טוקינג הדס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בתל אביב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בתל אביב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בגיא מאיר, מורה לגיטרה בתל אביב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בתל אביב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם גיא מאיר אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בתל אביב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

רוצים ללמוד גיטרה בתל-אביב?

מתחילים?

מתקדמים?