אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » גל אבשרי

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה גל אבשרי:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 10 שנים. גיל:34. מלמד באווירה כיפית מקצועית ופתוחה.גל אבשרי מלמד גיטרה בערים הבאות:

בגבעתיים ברמת-גן בתל אביב

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 050-7879523t

שמי גל, מורה מנוסה לגיטרה, מלמד כבר עשר שנים. כמורה לגיטרה אני עובד בתל אביב, גבעתיים ורמת גן. ניתן לעשות שיעור אצלי או בבית התלמיד (אני נייד), וכן מתאים לכל הרמות ולכל הגילאים. ניסיון בעבודה הן עם ילדים והן עם בוגרים. בעל רגישות לצורכי התלמיד, לקצב האישי שלו ולתשוקות שלו. בתור מורה לגיטרה חשוב לי במיוחד שלתלמיד יהיה כיף להגיע לשיעור, לכן אני שם דגש במיוחד על ההנאה והמוסיקליות כי ללמוד לנגן יכול להיות הדבר הכי כיף שיש. הטכניקה והיכולת יגיעו מתוך הרצון ואהבה לנגן ולשחק עם הגיטרה. לתלמידים שירצו, אפשר לבצע הקלטות וללמוד מהם (וגם להתגאות ולהשמיע לאחרים את מה שהקלטת). למדתי שנה ברימון ומעבר להיות מורה לגיטרה אני עוסק במוסיקה ביום יום. מנוסה גם בכתיבת שירים והדרכה יצירתית למתקדמים, מאמין בתהליך היצירתי. אז תתקשרו אליי ונתראה (:

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אני גיטרה."

נעמי שמר
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בגבעתיים, ברמת-גן, בתל אביב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בגבעתיים, ברמת-גן, בתל אביב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בגל אבשרי, מורה לגיטרה בגבעתיים, ברמת-גן, בתל אביב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בגבעתיים, ברמת-גן, בתל אביב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם גל אבשרי אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בגבעתיים, ברמת-גן, בתל אביב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

רוצים ללמוד גיטרה בתל-אביב?

מתחילים?

מתקדמים?