אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » דניס זייצב

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה דניס זייצב:

מורה לגיטרה חשמלית, קלאסית ואקוסטית, עם נסיון של 23 שנים. גיל:35. מנגן גיטרה משנת- 1994 ועובד בתור מורה מ- 2003.דניס זייצב מלמד גיטרה בערים הבאות:

בנתניה

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 050-8727785t

שלום! אני מורה לגיטרה חשמלית, גיטרה קלאסית וגיטרה אקוסטית. מנגן בגיטרה משנת 1994 ועובד בתור מורה לגיטרה משנת 2003. למדתי גיטרה גם 4 שנים ברימון – בית הספר לג'אז ולמוסיקה בת זמננו ואצל מיטב המורים.

הגישות למידה הן יחודיות. לומדים גיטרה באווירה קייפית ונעימה.

הטכניקות נגינה בגיטרה, תווים, אקורדים, סולמות, אילתור, תאוריה וכמובן לומדים שירים שאתם אוהבים בגיטרה בכל מיני סגנונות כגון: ישראלי, רוק, בלוז, ג'אז, פאנק, מטאל, קלאסי.

אתם מוזמנים ללימודי גיטרה מעניינים!

אשמח מאוד ללמד אתכם גיטרה!

לפרטים לגבי שיעורי גיטרה – 050-872-77-85

לינק לדף הפייסבוק שלי

לינק לערוץ היו-טיוב

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"גיטרה משובחת המילה האחרונה זה הצליל הכי הכי הכי באופנה"

חוה אלברשטיין
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בנתניה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בנתניה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בדניס זייצב, מורה לגיטרה בנתניה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בנתניה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם דניס זייצב אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בנתניה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

מקום פנוי לפרסומת