אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » טל אלדז’ם

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה טל אלדז’ם:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית, חשמלית ובס, עם נסיון של 15 שנים. גיל:32. מורה נעים וסבלני לכל הגילאים.טל אלדז’ם מלמד גיטרה בערים הבאות:

בכפר ורדים בכרמיאל במשגב בצפת

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 053-4226228t

בוגר לימודי סאונד והפקה מוסיקלית, מורה מנוסה לגיטרה ומוסיקה בכרמיאל לכל הגילאים, מוסיקאי ויוצר עצמאי.
כבר מעל 15 אני מנגן בלהקות ובשותפויות יצירתיות עם נגנים במגוון סגנונות (רוק, היפ הופ, מטאל, מוסיקה טיפולית ועוד).
אם אתם מעוניינים ללמוד גיטרה ומוסיקה ולפתח את יכולות הנגינה וההאזנה שלכם מעבר למובן מאליו, ללמוד על הפילוסופיה והפיסיקה שמאחורי המוסיקה והסאונד, ללמוד פרספקטיבה נוספת לגבי תהליכי היצירה שלכם ועוד – אני מציע את כל הכלים שאספתי במשך השנים מלימודים, התנסויות ועבודה מול מוסיקאים אחרים.
בנוסף, אם יש לכם כבר להקה ואתם מעוניינים לקחת את שלב היצירה לרמה חדשה אשמח לתת לכם אוזן שתוודא שאתם בדרך הנכונה.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"יש לי בית וגיטרה, יש לי שיר שכל הארץ שרה"

מיקי גבריאלוב
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בכפר ורדים, בכרמיאל, במשגב, בצפת, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בכפר ורדים, בכרמיאל, במשגב, בצפת ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בטל אלדז’ם, מורה לגיטרה בכפר ורדים, בכרמיאל, במשגב, בצפת, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בכפר ורדים, בכרמיאל, במשגב, בצפת באתר ובמידה ולא תסתדרו עם טל אלדז’ם אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בכפר ורדים, בכרמיאל, במשגב, בצפת מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

מקום פנוי לפרסומת