אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » טל קוהן

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה טל קוהן:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית, חשמלית ובס, עם נסיון של 15 שנים. גיל:39. ללמוד גיטרה בכיף עם מורה מקצועי.טל קוהן מלמד גיטרה בערים הבאות:

ברמת אביב בתל אביב

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 054-6304449t

אהלן קוראים לי טל ואני מוזיקאי ונגן מקצועי עם ניסיון של הרבה שנים בהוראה. אני מורה לגיטרה קלאסית, גיטרה חשמלית וגיטרה בס. מלמד מהבסיס ועד הרמות הגבוהות. במשך השנים לימדתי עשרות תלמידים ופיתחתי שיטת לימוד שאני מאמין בה. בשיעורים אני שם דגש על אהבה למוזיקה והנאה מהלימוד לצד הקניית הרגלי נגינה ואימון נכונים. ביחד נלמד לנגן שירים, אקורדים ומנגינות. נכיר טכניקות נגינה שונות, נגינה עם האצבעות ופריטה עם מפרט. כל תלמיד הוא שונה, יש לו שאיפות משלו וטעם מוזיקלי משלו ובגלל זה אני מתאים את השיעורים לכל תלמיד באופן אישי עם שירים שהוא אוהב ולפי הקצב והרצון שלו. בשיעורים נלמד סגנונות מוזיקאליים שונים: רוק, בלוז, קלאסי, ג׳אז, פאנק, רוק כבד ועוד. נלמד גם תאוריה מוזיקלית וכל מה שצריך כדי לנגן בכיף ולהיות נגני גיטרה מוצלחים.
מוזמנים לשיעור הכרות וניסיון:)

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אני גיטרה ומישהו פורט עליי בחילופי המנגינות"

בני אמדורסקי
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה ברמת אביב, בתל אביב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה ברמת אביב, בתל אביב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בטל קוהן, מורה לגיטרה ברמת אביב, בתל אביב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה ברמת אביב, בתל אביב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם טל קוהן אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף ברמת אביב, בתל אביב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

רוצים ללמוד גיטרה בתל-אביב?

מתחילים?

מתקדמים?