אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » יהונתן דראמי

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה יהונתן דראמי:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 5 שנים. גיל:34. מלמד באווירה כיפית וסובלנית.יהונתן דראמי מלמד גיטרה בערים הבאות:

בבנימינה בכרכור בעמיקם בפרדס-חנה

מחיר שיעור: 90 ₪

טלפון: 052-6723413t

לימוד גיטרה קלאסית/אקוסטית/חשמלית באווירה כיפית וסובלנית לכל הרמות
תוך דגש על יסודות התיאוריה ומגוון רחב של סגנונות מוזיקאלים
(רוק, בלוז, ג’אז, רגאיי, קלאסי) על פי רצון ורמת התלמיד.

צעיר (בן 30) חי ונושם מוזיקה על כל סגנונותיה, מתחבר לרוח התלמיד תוך שימוש בשיטות לימוד ובגישות ייחודיות אשר נולדו מניסיון לימוד בחו”ל.

מנגן קרוב ל-20 שנה בכל הסגנונות ובעל ידע ונסיון רחב בתחום המוסיקה וההפקה – בעל ידע נרחב בסינתזת הצליל, mixing & mastering ובתוכנות יצירה והפקה באולפן הביתי.

רוצים לנגן ולאלתר כמו הגדולים (הנדריקס, פייג וסלאש) הגעתם למקום הנכון!

אורך השיעור כ-60 דקות ומותאם לכל תלמיד על פי רמתו, רצונו והתקדמותו.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"הדבר היחיד שחסר לי זה גיטרה שחורה."

ריאנה
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בבנימינה, בכרכור, בעמיקם, בפרדס-חנה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בבנימינה, בכרכור, בעמיקם, בפרדס-חנה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים ביהונתן דראמי, מורה לגיטרה בבנימינה, בכרכור, בעמיקם, בפרדס-חנה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בבנימינה, בכרכור, בעמיקם, בפרדס-חנה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם יהונתן דראמי אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בבנימינה, בכרכור, בעמיקם, בפרדס-חנה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

מקום פנוי לפרסומת