אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » יונתן בירנבאום

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה יונתן בירנבאום:

מורה לגיטרה קלאסית, עם נסיון של 18 שנים. גיל:36. שיעורים פרטניים עם גיטריסט קלאסי.יונתן בירנבאום מלמד גיטרה בערים הבאות:

בתל אביב

מחיר שיעור: 150 ₪

טלפון: 054-6763207t

יונתן בירנבאום-
החל את לימודי הגיטרה בגיל 10 אצל פרופסור יוסי ירושלמי איתו סיים גם את לימודיו באקדמיה למוסיקה ומחול בירושלים. המשיך את לימודיו אצל דוקטור לאורה יאנג בברצלונה בבית ספר הגבוה למוסיקה ESMUC. יונתן השתתף בפסטיבלי גיטרה קלאסית שונים באירופה והופיע בפסטיבלים בארץ ובקונצרטים באירופה. זוכה מלגות מטעם קרן אמריקה ישראל ובתחרויות לגיטרה באקדמיה למוסיקה בירושלים. במהלך השנים לימד יונתן באופן פרטי ובקונסרבטוריונים ובתי ספר שונים, ביניהם קונסרבטוריון קריית אונו, קונסרבטוריון “שטריקר” בתל אביב, “שטיינברג” במה למוסיקה חיה, קונסרבטוריון הרצליה.. יונתן הכין תלמידים למוסדות להשכלה גבוהה כגון רימוןהאקדמיה למוסיקההכנה לרסיטלים וללימודים בחו”ל.. השיעורים מיועדים לכל מי שרוצה לקחת את תחום הגיטרה הקלאסית לרמה המקצועית והגבוהה ביותר.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"תשמרו לעצמכם את המכוניות המפוארות והקוויאר, כל מה שאני צריכה זה את הגיטר(ה)."

אינדיה ארי
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בתל אביב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בתל אביב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים ביונתן בירנבאום, מורה לגיטרה בתל אביב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בתל אביב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם יונתן בירנבאום אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בתל אביב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

רוצים ללמוד גיטרה בתל-אביב?

מתחילים?

מתקדמים?