אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » ילון לוי

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה ילון לוי:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 10 שנים. גיל:31. מוזיקאי יוצר, גיטריסט בוגר "רימון".ילון לוי מלמד גיטרה בערים הבאות:

במבשרת ציון בראשון לציון ברמת-גן בתל אביב

מחיר שיעור: 110 ₪

טלפון: 050-7363972t

מוזיקאי יוצר, גיטריסט, מורה לגיטרה, בוגר בית ספר למוזיקה “רימון” ובעל תואר בחינוך מוזיקלי ותעודת הוראה ממכללת “לוינסקי”. בעל ניסיון רב בתחום, בסגנונות רבים ובכל הגילאים.
מלמד גיטרה בערים: מבשרת ציון, תל אביב, רמת גן, ראשון לציון.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אמרו עליו שלא יחזור יותר מן הגלות גמרו עליו חזק בכל טורי הרכילות סיפרו שהשתגע, בולע, מעשן אבל יותר מכל דבר, אהב הוא לנגן, בגיטרה, בגיטרה"

שמוליק קראוס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה במבשרת ציון, בראשון לציון, ברמת-גן, בתל אביב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה במבשרת ציון, בראשון לציון, ברמת-גן, בתל אביב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בילון לוי, מורה לגיטרה במבשרת ציון, בראשון לציון, ברמת-גן, בתל אביב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה במבשרת ציון, בראשון לציון, ברמת-גן, בתל אביב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם ילון לוי אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף במבשרת ציון, בראשון לציון, ברמת-גן, בתל אביב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

רוצים ללמוד גיטרה בתל-אביב?

מתחילים?

מתקדמים?