אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » ישי פישר

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה ישי פישר:

מורה מוסמך למוזיקה בעל, גיטריסט קלאסי ומורה גיטרה בתל-אביב עם ותק רב בהוראת גיטרה, בלע BED, מתאים למתחילים ומתקדמים.ישי פישר מלמד גיטרה בערים הבאות:

בתל אביב

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 054-7293239t

בשיעורים נכיר את הגיטרה מהבסיס(למתחילים), נשריש נגינה נכונה להתקדמות מקסימלית בזמן קצר, נלמד יצירות מהרפרטואר הקלאסי לגיטרה ברמות שונות, נלמד אקורדים לליווי ומוזיקה קלה.
השיעורים מיועדים לכל הגילאים (החל מגיל 8), תלויים בנטיות התלמיד (משיכה לכיוון הקלאסי או למוזיקה קלה) ומיועדים למתחילים ומתקדמים.
הלימוד בשיטה ייחודית שהוכיחה התקדמות נכונה ומהירה בזמן קצר.
השיעורים מתבצעים בביתי או בבית התלמיד ואורכם כ-45 דקות.
ניתן גם לקיים קבוצות אצל תלמידים המעוניינים ללמוד יחדיו. ניתנת הדרכה לקניית גיטרה מתאימה לתלמיד.
המעוניינים יכולים גם ללמוד (בנוסף או בנפרד) תיאוריית המוזיקה ופיתוח השמיעה.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אמרו עליו שלא יחזור יותר מן הגלות גמרו עליו חזק בכל טורי הרכילות סיפרו שהשתגע, בולע, מעשן אבל יותר מכל דבר, אהב הוא לנגן, בגיטרה, בגיטרה"

שמוליק קראוס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בתל אביב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בתל אביב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בישי פישר, מורה לגיטרה בתל אביב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בתל אביב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם ישי פישר אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בתל אביב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)

רוצים ללמוד גיטרה בתל-אביב?

מתחילים?

מתקדמים?

רוצה ללמוד גיטרה בתל-אביב?

אלון גרוזוב

מורה לגיטרה