אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » ליאור אוחיון

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה ליאור אוחיון:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית, חשמלית ובס, עם נסיון של 5 שנים. גיל:27. מלמד באווירה נעימה עם דגש על אלתור.ליאור אוחיון מלמד גיטרה בערים הבאות:

בכרמיאל

מחיר שיעור: 80 ₪

טלפון: 054-8310385t

מורה לגיטרה אקוסטית, חשמלית, קלאסית ובאס. בן 26, סטודנט להנדסת תוכנה בשנה שלישית. בעל ניסיון של כ5 שנים כמורה לגיטרה. הלימוד הוא בשיטה חדשה, ללא תיאוריה, יותר בדגש על חיזוק השמיעה המוזיקלית והאלתור. למידת שירים מורכבים משמיעה בלבד, למידה ליצור ועוד. סגנונות: רוק, ג׳ז, מטאל, ופיתוח סגנונות לא מוגדרים לגמריי. בקיצור, יהיה מעניין (: מוזמנים להיכנס לעמוד ביוטיוב.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"תשמרו לעצמכם את המכוניות המפוארות והקוויאר, כל מה שאני צריכה זה את הגיטר(ה)."

אינדיה ארי
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בכרמיאל, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בכרמיאל ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בליאור אוחיון, מורה לגיטרה בכרמיאל, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בכרמיאל באתר ובמידה ולא תסתדרו עם ליאור אוחיון אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בכרמיאל מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

מקום פנוי לפרסומת