אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » ליאור דוד

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה ליאור דוד:

מורה לגיטרה קלאסית, עם נסיון של 2 שנים. גיל:30. מלמדת באווירה כיפית ויסודית.ליאור דוד מלמד גיטרה בערים הבאות:

במגדל העמק בנצרת-עילית בעמק יזרעאל בעפולה

מחיר שיעור: 90 ₪

טלפון: 052-4637617t

זמרת-יוצרת עם ניסיון של 10 שנים, מלמדת גיטרה בנצרת עילית.

יחד, בתהליך משותף, נלמד לנגן דרך שירים מוכרים, תרגילים שמותאמים לקצב ההתפתחות האישי של התלמיד וכתיבת שירים למי שהחיידק היצירתי בוער בו.

מלמדת גם תיאוריה וקריאת תווים למי שמעוניין בהדרגתיות וביסודיות שיהפכו את התהליך לפשוט וקל להבנה. נלמד אקורדים שונים ודרכים רבות ומגוונות לנגן את אותו האקורד שיעניקו לו צבע מיוחד ולמעשה, לכם.

נלמד כיצד בוחרים אקורדים לפי הביצוע, איך כותבים סולו ואיך כותבים עיבוד לשיר מוכר.

השיעורים מיועדים לילדים ובני נוער, וזמרים-יוצרים (סינגר-סונגרייטרים) שרוצים לדעת ללוות את עצמם על הגיטרה.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"היום שאני אמות יהיה היום שאסגור את הפה ואת הארגז של הגיטרה."

בראד נואל
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה במגדל העמק, בנצרת-עילית, בעמק יזרעאל, בעפולה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה במגדל העמק, בנצרת-עילית, בעמק יזרעאל, בעפולה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בליאור דוד, מורה לגיטרה במגדל העמק, בנצרת-עילית, בעמק יזרעאל, בעפולה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה במגדל העמק, בנצרת-עילית, בעמק יזרעאל, בעפולה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם ליאור דוד אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף במגדל העמק, בנצרת-עילית, בעמק יזרעאל, בעפולה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

מקום פנוי לפרסומת