אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » לירון דן

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה לירון דן:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 9 שנים. גיל:29. מלמד באווירה כיפית ודגש על יחס אישי.לירון דן מלמד גיטרה בערים הבאות:

בגבעתיים ברמת-גן בתל אביב

מחיר שיעור: 140 ₪

טלפון: 050-4694349t

היי נעים מאוד שמי לירון דן, מוזיקאי , גיטריסט יוצר, בוגר להקה צבאית, בשנים האחרונות מופיע בהפקות שונות בתור גיטריסט , עבדתי עם אמנים שונים : שלומי שבת,יהודה פוליקר ,גיא זוארץ,לילה מלקוס ועוד אמנים רבים, מלמד גיטרה למעלה מ8 שנים, מעביר שיעורי גיטרה ברמת גן,ובנוסף בשיעורי און ליין.
מלמד סגנונות ייחודיים ומגוונים: פלמנקו,בלוז,רוק ,קלאסי
משלב בשיעורי גיטרה תאוריה ,טכניקות,יצירות,סולמות, מלמד מהבסיס עם דגש על נגינה נכונה ובניית תוכנית אימון! , יש לי ניסיון בהופעות ,בסאונד ובהקלטות.

השיעורי גיטרה באווירה כיפית עם דגש על יחס חם ואישי.

צרו קשר לקביעת שיעור גיטרה ! אשמח לשמוע מכם!

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"הגיטרה שלי היא לא חפץ. היא שלוחה שלי. היא אני."

ג’ון ג’ט
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בגבעתיים, ברמת-גן, בתל אביב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בגבעתיים, ברמת-גן, בתל אביב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בלירון דן, מורה לגיטרה בגבעתיים, ברמת-גן, בתל אביב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בגבעתיים, ברמת-גן, בתל אביב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם לירון דן אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בגבעתיים, ברמת-גן, בתל אביב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

רוצים ללמוד גיטרה בתל-אביב?

מתחילים?

מתקדמים?