אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » לירון דן

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה לירון דן:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 9 שנים. גיל:29. מלמד באווירה כיפית ודגש על יחס אישי.לירון דן מלמד גיטרה בערים הבאות:

בגבעתיים ברמת-גן בתל אביב

מחיר שיעור: 140 ₪

טלפון: 050-4694349t

היי נעים מאוד שמי לירון דן, מוזיקאי , גיטריסט יוצר, בוגר להקה צבאית, בשנים האחרונות מופיע בהפקות שונות בתור גיטריסט , עבדתי עם אמנים שונים : שלומי שבת,יהודה פוליקר ,גיא זוארץ,לילה מלקוס ועוד אמנים רבים, מלמד גיטרה למעלה מ8 שנים, מעביר שיעורי גיטרה ברמת גן,ובנוסף בשיעורי און ליין.
מלמד סגנונות ייחודיים ומגוונים: פלמנקו,בלוז,רוק ,קלאסי
משלב בשיעורי גיטרה תאוריה ,טכניקות,יצירות,סולמות, מלמד מהבסיס עם דגש על נגינה נכונה ובניית תוכנית אימון! , יש לי ניסיון בהופעות ,בסאונד ובהקלטות.

השיעורי גיטרה באווירה כיפית עם דגש על יחס חם ואישי.

צרו קשר לקביעת שיעור גיטרה ! אשמח לשמוע מכם!

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אמרו עליו שלא יחזור יותר מן הגלות גמרו עליו חזק בכל טורי הרכילות סיפרו שהשתגע, בולע, מעשן אבל יותר מכל דבר, אהב הוא לנגן, בגיטרה, בגיטרה"

שמוליק קראוס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בגבעתיים, ברמת-גן, בתל אביב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בגבעתיים, ברמת-גן, בתל אביב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בלירון דן, מורה לגיטרה בגבעתיים, ברמת-גן, בתל אביב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בגבעתיים, ברמת-גן, בתל אביב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם לירון דן אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בגבעתיים, ברמת-גן, בתל אביב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

רוצים ללמוד גיטרה בתל-אביב?

מתחילים?

מתקדמים?