אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » מיכאל בן חיים

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה מיכאל בן חיים:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 1 שנים. גיל:39. מורה לגיטרה בבת ים.מיכאל בן חיים מלמד גיטרה בערים הבאות:

בבת-ים בחולון בראשון לציון בתל אביב

מחיר שיעור: 90 ₪

טלפון: 050-9023218t

מורה לגיטרה בחולון, בת-ים ראשון לציון ותל אביב. מנגן ויוצר מוזיקה מקורית כבר 20 שנה. סבלני מאוד , מאוד אוהב ללמד ובעל ידע רב. מכיר רפרטואר רחב מאוד של שירים. למדתי שנה ברימון, בית הספר לג'אז ומוזיקה בת זמננו, אבל את רוב הידע כמורה לגיטרה רכשתי באופן אוטודידקטי ואצל מורים פרטיים. מלמד באווירה נעימה בבת-ים, מרמת מתחילים ואילך. מלמד בשיטה שבה אני למדתי. מתחילים ביסודות: החזקת נכונה, פריטה נכונה. סוגי פריטות. אקורדים בסיסיים, יסודות בקצב והכרת הצוואר. לאחר מכן עוברים לגשרים, סולמות ופוזיציות (בדגש מז'ור, מינור טבעי, מינור הרמוני ומינור מלודי). לאחר מכן יסודות של בניית אקורדים, ומכאן ואילך אפשר ורצוי להמשיך להרחיב את הרפרטואר ואפשר להתקדם לנושאים אחרים: בלוז, בניית מאגר של פראזות, ארפג'ואים, אילתור ועוד ועוד.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אני גיטרה ומישהו פורט עליי בחילופי המנגינות"

בני אמדורסקי
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בבת-ים, בחולון, בראשון לציון, בתל אביב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בבת-ים, בחולון, בראשון לציון, בתל אביב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים במיכאל בן חיים, מורה לגיטרה בבת-ים, בחולון, בראשון לציון, בתל אביב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בבת-ים, בחולון, בראשון לציון, בתל אביב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם מיכאל בן חיים אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בבת-ים, בחולון, בראשון לציון, בתל אביב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

רוצים ללמוד גיטרה בתל-אביב?

מתחילים?

מתקדמים?