אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » מתן דאי

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה מתן דאי:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 6 שנים. גיל:27. מלמד באווירה כיפית עם דגש על תאוריה.מתן דאי מלמד גיטרה בערים הבאות:

בבאר-שבע

מחיר שיעור: 60 ₪

טלפון: 054-4798018t

שלום!!
שמי מתן,בן 25,מורה לגיטרה קלאסית,אקוסטית וחשמלית, עם ניסיון רב בנגינה ובלימוד גיטרה ותאוריה. בעל ידע נרחב של כלל סגנונות המוזיקה.השיעורים יועברו על פי רמת התלמיד ועל פי הסגנון מוזיקה שירצה ללמוד,בנוסף בשיעורים אני שם דגש על תאורייה(קריאת טאבים, טונים, סולמות וכו..)השיעורים יתקיימו בבית המורה,עקב שיקולים לוגיסטים..
השיעורים הינם לכל הגילאים והכי חשוב השיעור מתקיים באווירה פתוחה וכיפית..
אז בוא לעשות כיף ומלאאא מוזיקה…
0544798018
מורה לגיטרה באר שבע.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"למלאכים היו גיטרות עוד לפני שהיו להם כנפיים."

מיט לוף
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בבאר-שבע, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בבאר-שבע ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים במתן דאי, מורה לגיטרה בבאר-שבע, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בבאר-שבע באתר ובמידה ולא תסתדרו עם מתן דאי אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בבאר-שבע מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

מקום פנוי לפרסומת