אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » נבו שרון

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה נבו שרון:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 1 שנים. גיל:25. לימוד בגובה העיניים, דגש על טכניקה.נבו שרון מלמד גיטרה בערים הבאות:

בחיפה בנשר בקריות בקריית אתא בקריית ביאליק בקריית חיים בקריית ים בקריית מוצקין בקרית שמואל

מחיר שיעור: 80 ₪

טלפון: 050-2169387t

מורה לגיטרה בנשר/ חיפה/ קריות

מנגן כעשור, בעל נסיון פורה בהדרכה. מעביר שיעורים מרמת מתחילים בסיסית ועד מתקדמים ומנוסים.

מעביר את שיעורי הנגינה בבית התלמיד.
מחיר כל שיעור בהתאם לאזור המגורים 70 שח בנשר, 80 שח בחיפה ובקריות.

אופציה להעברת סדרת שיעורים להיכרות בסיסית עם הגיטרה בהנחה. מתאים לתלמידים מתחילים שרוצים ללמוד ולהכיר את התחום בשלב הראשוני. מועבר בסדרה של 6 עד 10 שיעורים.

אין קסמים, הצלחה מגיעה עם עבודה קשה, ומובטחת למתמידים.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"משקפי השמש שלי הם כמו הגיטרה שלי."

פט סמית’
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בחיפה, בנשר, בקריות, בקריית אתא, בקריית ביאליק, בקריית חיים, בקריית ים, בקריית מוצקין, בקרית שמואל, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בחיפה, בנשר, בקריות, בקריית אתא, בקריית ביאליק, בקריית חיים, בקריית ים, בקריית מוצקין, בקרית שמואל ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בנבו שרון, מורה לגיטרה בחיפה, בנשר, בקריות, בקריית אתא, בקריית ביאליק, בקריית חיים, בקריית ים, בקריית מוצקין, בקרית שמואל, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בחיפה, בנשר, בקריות, בקריית אתא, בקריית ביאליק, בקריית חיים, בקריית ים, בקריית מוצקין, בקרית שמואל באתר ובמידה ולא תסתדרו עם נבו שרון אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בחיפה, בנשר, בקריות, בקריית אתא, בקריית ביאליק, בקריית חיים, בקריית ים, בקריית מוצקין, בקרית שמואל מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

מקום פנוי לפרסומת