אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » נדב יוסלבסקי

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה נדב יוסלבסקי:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 3 שנים. גיל:34. כל הסגנונות והרמות. לנגן עם חיוך (:.נדב יוסלבסקי מלמד גיטרה בערים הבאות:

ביפו בתל אביב

מחיר שיעור: 80 ₪

טלפון: 050-6371398t

מורה לגיטרה בתל אביב ויפו.
אני מלמד את כל הסגנונות והרמות. למתחילים – נלמד לנגן אקורדים כמה שיותר מהר כדי שתוכלו להתחיל להינות לנגן לבד או עם חברים.
בהמשך נשים דגש על תיאוריה, קריאת סולמות, פיתוח שמיעה מוזיקלית, אילתור, ונגינה עם כלים אחרים.
למתקדים – בואו לשפר את הטכניקה והידע התיאורטי שלכם! גם אם אתם מנגנים כבר שנים, תמיד יש מה ללמוד וככל שלומדים יותר נהנים יותר מהכלי הנהדר הזה.
שיעורי גיטרה בבית התלמיד (100 ש״ח לשעה) או אצלי בבית (בצפון יפו, 80 ש״ח לשעה). שיעור ניסיון אצלי בבית ב50 ש״ח.
העיקר לנגן עם חיוך (:

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אתה חייב לדבוק בזה. לפעמים תתאכזב כל כך שתרצה לוותר על הגיטרה, לפעמים תשנא את הגיטרה. אבל כל זה רק חלק מהלמידה, משום שאם תדבק בזה, בסופו של דבר תבוא על שכרך."

ג’ימי אנדריקס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה ביפו, בתל אביב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה ביפו, בתל אביב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בנדב יוסלבסקי, מורה לגיטרה ביפו, בתל אביב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה ביפו, בתל אביב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם נדב יוסלבסקי אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף ביפו, בתל אביב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

רוצים ללמוד גיטרה בתל-אביב?

מתחילים?

מתקדמים?