אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » נתנאל מברתיי

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה נתנאל מברתיי:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית, חשמלית ובס, עם נסיון של 4 שנים. גיל:23. סולל לכל תלמיד את הנתיב לפי ליבו.נתנאל מברתיי מלמד גיטרה בערים הבאות:

בכרמיאל בצפת בראש פינה

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 050-3554760t

אני אמן מופיע ומורה לגיטרה/עוד בעל רקע עשיר ומקצועי במגוון גדול של ז׳אנרים(קלאס, ג׳אז, פלמנקו, בלוז, רוק, רוק כבד, (ומוסיקאת מקאם ערבית מסורתית למתחילים))
אני מאמין בשיטת לימוד סובלנית המוצאת בכל תלמיד את הקשר שלו והחיבור שלו למוסיקה, מתוך אהבה זו אפשר להתפתח לטכניקות קונבנציונליות תוך הנאה גדולה מהתהליך, אני פתוח לעבוד עם ילדים מבוגרים בכל הגילאים. ואתאים להם את מערכי השיעור תוך בחירת סגנון אהוב ומוכר ואהוב לכל תלמיד, הרקע המוסיקלי העשיר שלי מאפשר לי לגוון את הסגנונות מאוד.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"הסאונד שאתם שומעים הוא מהגיטרה שלי שקוראים לה לוסיל. אני מטורף על לוסיל."

בי.בי קינג
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בכרמיאל, בצפת, בראש פינה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בכרמיאל, בצפת, בראש פינה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בנתנאל מברתיי, מורה לגיטרה בכרמיאל, בצפת, בראש פינה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בכרמיאל, בצפת, בראש פינה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם נתנאל מברתיי אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בכרמיאל, בצפת, בראש פינה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

מקום פנוי לפרסומת