אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » עובד בכור

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה עובד בכור:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 13 שנים. גיל:39. שיעור גיטרה לכל הרמות מגוון סגנונות.עובד בכור מלמד גיטרה בערים הבאות:

באור יהודה בגבעת שמואל בגבעתיים בגני תקווה ביהוד בסביון בפתח-תקווה בקריית אונו ברמת-גן

מחיר שיעור: 120 ₪

טלפון: 052-5151166t

מעביר שיעורים לכל הגילאים והרמות בביתי במגוון סגנונות שונים.
מנגן 25 שנה ובעל נסיון של 13 שנים בהוראה
במקורי מגיע מתחומי ה rock ,metal,blues אך בשנים האחרונות התנסיתי גם בקלאסי וג'אז ויש ידע בנושאים הללו גם כן.
בתחום הרוק עבודה על lead guitar וסולואים אבל אין לזלזל בכוחה של הrhythm guitar בז'אנרים הללו שזה נושא בפני עצמו.
שיעור הגיטרה נעשה עם יחס אישי לפי העדפותיו של התלמיד ואני משתדל לבוא הרבה לקראת התלמיד באופן של ללמד בקשות או שירים או יצירות שונות,למרות זאת מומולץ כמובן לעבוד על נושאים שהכרחיים לנגינה כגון תאוריה ותאוריה יישומית על הכלי,מאוד מומלץ בשלב מסוים בנגינה להבין מה אתה מנגן מוזיקלית…החל מבניית אקורדים,ניגון ארפג'ים,ידע בסולמות והמודוסים השונים.
בתחום הrock,metal עבודה על כל הטכניקות שקיימות כגון
alternate picking,sweep picking,tapping וכו'
עבודה על קטעים וסולואים החל מstevie ray vaughn ועד לjoe satriani ,יש כל כך הרבה… באמת מגוון רחב של גיטריסטים.
סה"כ לימוד באווירה נעימה וכיפית והספק מקסימלי של שעת המפגש
מטרתי העיקרית היא לתת כלים לתלמיד בשביל לפתח את סגנונו האישי. לכל אחד מגע שונה על הכלי והשאיפה היא לפתח את הסגנון האישי.
כמו כן למתקדמים עבודות פיתוח שמיעה וכו'

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"הסאונד שאתם שומעים הוא מהגיטרה שלי שקוראים לה לוסיל. אני מטורף על לוסיל."

בי.בי קינג
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה באור יהודה, בגבעת שמואל, בגבעתיים, בגני תקווה, ביהוד, בסביון, בפתח-תקווה, בקריית אונו, ברמת-גן, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה באור יהודה, בגבעת שמואל, בגבעתיים, בגני תקווה, ביהוד, בסביון, בפתח-תקווה, בקריית אונו, ברמת-גן ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בעובד בכור, מורה לגיטרה באור יהודה, בגבעת שמואל, בגבעתיים, בגני תקווה, ביהוד, בסביון, בפתח-תקווה, בקריית אונו, ברמת-גן, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה באור יהודה, בגבעת שמואל, בגבעתיים, בגני תקווה, ביהוד, בסביון, בפתח-תקווה, בקריית אונו, ברמת-גן באתר ובמידה ולא תסתדרו עם עובד בכור אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף באור יהודה, בגבעת שמואל, בגבעתיים, בגני תקווה, ביהוד, בסביון, בפתח-תקווה, בקריית אונו, ברמת-גן מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

מקום פנוי לפרסומת