אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » עומר דקל

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה עומר דקל:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 1 שנים. גיל:31. תווים וחיוכים :).עומר דקל מלמד גיטרה בערים הבאות:

בגבעתיים ביפו ברמת-גן בתל אביב

מחיר שיעור: 60 ₪

טלפון: 054-2297669t

מלמד בגובה העיניים, בלי להשאיר שאלות לא פתורות. אני מביא ניסיון על מגוון כלים, במה, ידע תיאורטי ורצון רב להביא את התלמיד או תלמידה למיצוי מלא של הפוטנציאל, בין אם הכיוון הוא הקמת להקה, הלחנה או נגינה עם חברים סביב מדורה (לא קרוב מדי לאש!).

השיעורים נמשכים כ45 דקות וכמובן שאין סטופר ואפשר להאריך את השיעור עוד קצת אם רוצים ואם יש שאלה או אם עוד בוער באצבעות לג’מג’ם…
אצלי בבית אפשר למצוא גיטרה חשמלית, בס, קלאסית, עוד (בזמן כתיבת שורות אלה בסט-אפ) ותופים, לצד מגוון כלים שונים שמזינים את הסקרנות שלי בעשר שנים בהן אני מנגן. לסקרנים שביניכם תינתן גישה מלאה לאותם כלים ;-)

אם תמיד רצית לנגן אבל תמיד משהו הפריע, לא עוד!
לפרטים נוספים ושאלות, עומר – 054-2297669

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"הסאונד שאתם שומעים הוא מהגיטרה שלי שקוראים לה לוסיל. אני מטורף על לוסיל."

בי.בי קינג
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בגבעתיים, ביפו, ברמת-גן, בתל אביב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בגבעתיים, ביפו, ברמת-גן, בתל אביב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בעומר דקל, מורה לגיטרה בגבעתיים, ביפו, ברמת-גן, בתל אביב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בגבעתיים, ביפו, ברמת-גן, בתל אביב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם עומר דקל אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בגבעתיים, ביפו, ברמת-גן, בתל אביב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

רוצים ללמוד גיטרה בתל-אביב?

מתחילים?

מתקדמים?