אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » עומר שמחוני

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה עומר שמחוני:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 5 שנים. גיל:23. למידה מגוונת ומעניינת לבקשת התלמיד.עומר שמחוני מלמד גיטרה בערים הבאות:

באור יהודה באזור בבית דגן בחולון ביהוד במשמר השבעה בסביון בקריית אונו בראשון לציון

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 050-9392748t

מורה לגיטרה באזור המרכז, בוגר מגמת מוסיקה 10 יח״ל.
מחיר לשיעור הכולל הגעה לבית התלמיד הינו 100 ש״ח.

אורך השיעור הוא כ50 דק'

מלמד בסגנונות מגוונים, ממוזיקה אתנית ועד רוק קלאסי/מודרני, ופיתוח שמיעה לפי תוכנית מסודרת.
מלמד ילדים ומבוגרים, הגיל לא משחק תפקיד בעניין.

תוכנית הלימוד שלי משלבת בתוכה לימוד תיאוריה בסיסי/מתקדם, תלוי ברצון התלמיד, והרמוניה, אך כמובן – שום דבר מאלו איננו הכרח אלא תוספת של ידע רחב, הכרה והבנה של הנגינה המעשית.
מורה לגיטרה באזור המרכז, ראשל״צ, משמר השבעה, אזור, חולון, בית דגן, יהוד, קריית אונו, אור יהודה, וכל היוצא בזה.

האווירה בשיעורים נעימה, וכידוע, ניתן ללמוד שירים בבקשות אישיות. שום חומר לא יילמד שלא ברצון התלמיד כמובן, אך שוב, זה רק יכול להעשיר את הידע ולתרום להשכלה המוזיקלית של התלמיד.
קשר חם ודאגה להצלחת התלמידים, עזרה טלפונית לשאלות התלמיד וכן הלאה…

תודה רבה ויום טוב.
עומר

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אתה יכול לקנות גיטרה, אבל אני אשבור לך אותה."

סאלח אל כוויתי
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה באור יהודה, באזור, בבית דגן, בחולון, ביהוד, במשמר השבעה, בסביון, בקריית אונו, בראשון לציון, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה באור יהודה, באזור, בבית דגן, בחולון, ביהוד, במשמר השבעה, בסביון, בקריית אונו, בראשון לציון ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בעומר שמחוני, מורה לגיטרה באור יהודה, באזור, בבית דגן, בחולון, ביהוד, במשמר השבעה, בסביון, בקריית אונו, בראשון לציון, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה באור יהודה, באזור, בבית דגן, בחולון, ביהוד, במשמר השבעה, בסביון, בקריית אונו, בראשון לציון באתר ובמידה ולא תסתדרו עם עומר שמחוני אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף באור יהודה, באזור, בבית דגן, בחולון, ביהוד, במשמר השבעה, בסביון, בקריית אונו, בראשון לציון מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

מקום פנוי לפרסומת