אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » עידו שלו

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה עידו שלו:

מורה לגיטרה קלאסית ואקוסטית, עם נסיון של 5 שנים. גיל:27. לימודים באווירה כיפית לכל הגילאים..עידו שלו מלמד גיטרה בערים הבאות:

בבאר-שבע

מחיר שיעור: 60 ₪

טלפון: 054-5557369t

מורה צעיר אחרי צבא עם ניסיון של 5 שנים בהעברת שיעורי גיטרה וניסיון של 10 שנים בנגינה על גיטרה. מתאים לכל סוגי הגיטרות – קלאסית, אקוסטית וחשמלית לכל הגילאים (ילדים ומבוגרים כאחד).

שיעורים פרטיים באווירה כיפית וייחודית תוך כדי התאמה לצורכי התלמיד, לסגנונו ולרצונותיו המוסיקליים. בשיעורים נלמד את הטכניקה הדרוש לנגינה על גיטרה תוך כדי הבנת התיאוריה של המוסיקה – ישנה אפשרות לשימוש בתווים או בטאבלטורות לפי בקשת התלמיד.

השיעורים מתנהלים בבאר שבע, בבית המורה (קרוב למרכז גילת ולכיכר האבות).

אני מלמד מתוך אהבה אמיתית וכנה למוסיקה ולהוראה ומכאן שחשוב לי לשמר את האווירה הזאת גם במהלך השיעורים.
מחיר מיוחד לסטודנטים ולשיעורים כפולים.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אתה חייב לדבוק בזה. לפעמים תתאכזב כל כך שתרצה לוותר על הגיטרה, לפעמים תשנא את הגיטרה. אבל כל זה רק חלק מהלמידה, משום שאם תדבק בזה, בסופו של דבר תבוא על שכרך."

ג’ימי אנדריקס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בבאר-שבע, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בבאר-שבע ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בעידו שלו, מורה לגיטרה בבאר-שבע, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בבאר-שבע באתר ובמידה ולא תסתדרו עם עידו שלו אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בבאר-שבע מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

מקום פנוי לפרסומת