אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » עמית לין

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה עמית לין:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 12 שנים. גיל:42. מורה לגיטרה וגיטריסט מקצועי.עמית לין מלמד גיטרה בערים הבאות:

בגבעתיים ברמת אביב ברמת-גן בתל אביב

מחיר שיעור: 130 ₪

טלפון: 052-3490933t

מורה לגיטרה וגיטריסט מקצועי. מלמד גיטרה בתל אביב, בגבעתיים, ברמת גן ובקונסרבטוריונים שונים כבר למעלה מעשר שנים. בוגר “רימון” בעל ניסיון עשיר בלימוד גיטרה בכל הרמות ובכל הגילאים, בכל הצורות ובכל הגדלים. גם תלמידים מתחילים וגם מתקדמים.

מלמד באווירה נעימה, רגועה וסבלנית. מתאים את שיטת הלימוד והרפרטואר לכל תלמיד בנפרד, לפי נטיותיו, כישוריו וטעמו של התלמיד.

מלמד הכל – תווים, אקורדים, סולמות, טכניקה, אלתור, הרמוניה, פיתוח שמיעה ועיבוד. בנוסף, מנגן, מקליט ומופיע עם אומנים והרכבים רבים (גבי שושן, שרי, עוזי פוקס, אדם, דנה אינטרנשיונל, יונתן גוטפלד, לה גרדיה ועוד).

מלמד ומנגן את כל הסגנונות: רוק, בלוז, ג’אז, בוסה נובה, פאנק, קלאסי, ספרדי ועוד.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אתה חייב לדבוק בזה. לפעמים תתאכזב כל כך שתרצה לוותר על הגיטרה, לפעמים תשנא את הגיטרה. אבל כל זה רק חלק מהלמידה, משום שאם תדבק בזה, בסופו של דבר תבוא על שכרך."

ג’ימי אנדריקס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בגבעתיים, ברמת אביב, ברמת-גן, בתל אביב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בגבעתיים, ברמת אביב, ברמת-גן, בתל אביב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בעמית לין, מורה לגיטרה בגבעתיים, ברמת אביב, ברמת-גן, בתל אביב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בגבעתיים, ברמת אביב, ברמת-גן, בתל אביב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם עמית לין אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בגבעתיים, ברמת אביב, ברמת-גן, בתל אביב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

רוצים ללמוד גיטרה בתל-אביב?

מתחילים?

מתקדמים?