אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » עמית שקד

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה עמית שקד:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 10 שנים. גיל:36. שיעורים לכל הרמות באווירה מעולה :).עמית שקד מלמד גיטרה בערים הבאות:

בפתח-תקווה בתל אביב

מחיר שיעור: 120 ₪

טלפון: 054-2046406t

מורה לגיטרה בתל אביב ובפתח תקווה, יוצא בית הספר רימון, מלמד גיטרה בכל הרמות ובמגוון סגנונות – ג׳אז, רוק, בלוז ועוד. בעל נסיון עשיר בהוראה באופן פרטי ובבתי ספר למוזיקה. מוזיקאי פעיל – כותב, מלחין וזמר, מופיע, מקליט ומעבד.

כמורה לגיטרה מזה עשר שנים, לא לכל התלמידים מתאימה אותה תכנית לימוד כמובן . לכן תכנית הלימוד היא לחלוטין בהתאם לקצב התקדמות התלמיד/ה, ובהתאם לרמתם/ן.

השיעורים באווירה כיפית עם דגש על תיאוריה, אלתור, קריאת תווים, טכניקה, פיתוח שמיעה ופיתוח שמיעה ריתמי.

מורה לגיטרה לכל הגילאים ולכל הרמות . בין אם אתם מתקדמים מאד ורוצים להשתפר ולחזק תחומים מסויימים בנגינה , או נמצאים ממש בהתחלה – כשאפילו לא ניגנתם/ן צליל אחד עדיין – תוכלו להגיע ללמוד, להתקדם והכי חשוב – ליהנות!

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"הדבר היחיד שחסר לי זה גיטרה שחורה."

ריאנה
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בפתח-תקווה, בתל אביב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בפתח-תקווה, בתל אביב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בעמית שקד, מורה לגיטרה בפתח-תקווה, בתל אביב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בפתח-תקווה, בתל אביב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם עמית שקד אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בפתח-תקווה, בתל אביב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

רוצים ללמוד גיטרה בתל-אביב?

מתחילים?

מתקדמים?