אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » ענבר פרידמן

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה ענבר פרידמן:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 20 שנים. גיל:42. מנוסה ומקצועית, מלמדת ברימון.ענבר פרידמן מלמד גיטרה בערים הבאות:

בחולון

מחיר שיעור: 120 ₪

טלפון: 052-6381361t

ענבר פרידמן- מורה לגיטרה בחולון.
התחלתי את לימודי בבית ספר רימון בגיל 16. בגיל 22 עברתי להתגורר וללמוד בארה”ב. סיימתי בהצטיינות לימודי תואר ראשון באוניברסיטת וויליאם פטרסון בניו ג’רזי, והופעתי במועדונים בניו יורק עם רבים וטובים. לאחר 6 שנים שבתי לישראל ונוטלת חלק בפרוייקטים מוסיקליים בינלאומיים.

אני עודת כמורה לגיטרה כ20 שנה במוסדות מוסיקליים שונים בינהם קונסרבטוריון אלון ברמת השרון, קונסרבטוריון גבעתיים והמרכז למוסיקה ביפו. כיום אני חלק מסגל ההוראה בבית ספר למוסיקה רימון.

השיעורים בנויים תוך התחשבות בטעמו המוזיקלי של התלמיד, וכוללים עבודה על פיתוח שמיעה, הבנה וקריאת קצב, ליווי ונגינת סולו , אילתור ותאוריה ביישום על הכלי.

מוזמנים לפנות אליי בכל שאלה.
תודה!

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"היום שאני אמות יהיה היום שאסגור את הפה ואת הארגז של הגיטרה."

בראד נואל
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בחולון, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בחולון ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בענבר פרידמן, מורה לגיטרה בחולון, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בחולון באתר ובמידה ולא תסתדרו עם ענבר פרידמן אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בחולון מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

מקום פנוי לפרסומת